Описание:
Този монитор предлага невероятно качество на изображението с Full HD резолюция 1920 x 1080, осигурявайки ясни и прецизни изображения, които подобряват визуалното изживяване. С IPS дисплея, той гарантира ярки и живи цветове с 178° зрителен ъгъл, което позволява безпроблемно гледане от всяка позиция.
Технологиите BlueLightShield™ и Flickerless™ предоставят допълнителен комфорт, като намаляват излагането на синя светлина и премахват неприятното трептене на екрана, осигурявайки по-здравословно гледане. Мониторът е проектиран с ергономични функции за накланяне, завъртане и регулиране на височината, което осигурява оптимално удобство и персонализирана настройка според вашите предпочитания.
Характеристики:
| Размер на екрана, inch | 21.5″ (54.61 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | – |
| Резолюция | 1920×1080 |
| Време за реакция, ms | 1ms |
| Честота на опресняване, Hz | 100Hz |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 100 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178°/178° |
| Честота H/ V | 32-84kHz / 48-75Hz |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Тунер | – |
| Web камера, MP | – |
| Вградени говорители | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| HDMI | HDMI |
| DVI | – |
| Display port | – |
| Последователно свързване | – |
| VGA | VGA |
| USB-C | – |
| USB хъб | – |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | – |
| Вертикално завъртане | – |
| Регулиране на височина | – |
| Рамка | ZeroFrame |
| Стандарти | Flicker-less Technology, BlueLightShield Technology, Acer ComfyView, Low-dimming, ENERGY STAR certified |
| Енергиен клас | Е |
| Консумация, kWh/1000h | 15 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 49.3 x 19.2 x 37.7 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 24 месеца |
