Logitech Zone Wired Microsoft Teams са стилни и издръжливи слушалки, които са идеалното решение за хора, които провеждат важни бизнес разговори ежедневно. Те имат 40 мм драйвери, висококачествен бас, микрофон, който намалява заобикалящия ви звук и изключително ниски нива на изкривяване на звука. Тези слушалки са леки, стилни и са предназначени за всекидневна употреба. Лентата им за глава е направена от неръждаема стомана с тефлоново покритие и разполага с мека силиконова подложка, а възглавниците за уши са направени от мемори пяна. Logitech Zone са сертифицирани за Microsoft® Teams и разполагат с удобно разположени бутони за контрол на силата на звука, за заглушаване на микрофона, за пускане и спиране на музиката и за вдигане и затваряне. Слушалките ви гарантират перфектно аудио качество, когато провеждате разговори или когато слушате музика. Благодарение на функцията на микрофона за намаляване на страничните шумове може да сте спокойни, че шумът около вас няма да се бъде чут от хората с които разговаряте.
Разпродадено




Logitech Zone Wired USB Headset, UC, Noise-cancelling Microphone, Flexible Mic, Passive Noise Isolation, Inline controls, USB-C & USB-A, Graphite
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
139,00 € / 271,86 лв.
за бизнеса
Logitech
Изчерпан
Описание
Допълнителна информация
| Тегло | 0,4587 кг |
|---|---|
| Размери | 19 × 23,2 × 8,1 см |
Технически характеристики
| Предназначен за | Видеоконферентни системи |
|---|---|
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | USB-A adapter and USB-C connector, plug-and-play |
| Микрофон | Main Mic: Uni-directional, Secondary Mic: Omni-directional |
| Шумопотискане | Noise-canceling dual mic technology |
| Контрол на звука | Inline controller; UC version available without Teams button |
| Честотен обхват, Hz | audio: 20-16 KHz; microphone: 100-16 KHz |
| Чувствителност, dB | audio: 99dB±3dB at 1000Hz @30mW,1cm; Main Mic: -48dBV/Pa, Secondary Mic: -40dBV/Pa |
| Импеданс, Ohm | 32 Ohm |
| Дължина на кабела, m | 1.9 m |
| Цвят | Graphite |
| Други | 40mm Driver size; Teflon-coated stainless steel padded headband features a silicone head cushion and memory-foam ear pads, super comfortable for all-day use; Compatible with:Windows or Mac based computer with available USB-C or USB-A port |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Слушалки Edifier GT4 Black , Bluetooth , IN-EAR (ТАПИ)
40,31 € / 78,84 лв.
- Тип: IN-EAR (ТАПИ)
- Безжична връзка: Bluetooth
- Гаранция: 24 м.
- Честотна характеристика, Hz: 20 Hz - 20 000 Hz
- Микрофон: Да
Слушалки Edifier W800BT Plus Black , OVER-EAR , Bluetooth
37,84 € / 74,01 лв.
- Тип: OVER-EAR
- Безжична връзка: Bluetooth
- Конектори: jack 3.5 mm 4 pin
- Гаранция: 24 м.
- Честотна характеристика, Hz: 20Hz - 20KHz
Слушалки JBL T500 WHT , ON-EAR
25,05 € / 48,99 лв.
- Тип: ON-EAR
- Импеданс, Ом: 32
- Дължина на кабела, m: 1.20
- Конектори: jack 3.5 mm 4 pin
- Гаранция: 24 м.
Слушалки JBL-ДО 40 ЧАСА БЕЗЖИЧНО СЛУШАНЕ НА МУЗИКА С ПЕРФЕКТНО КАЧЕСТВО И ЯСНОТА
50,62 € / 99,00 лв.
Слушалки MARSHALL MAJOR V , ON-EAR , Bluetooth
111,97 € / 218,99 лв.
- Тип: ON-EAR
- Импеданс, Ом: 32
- Безжична връзка: Bluetooth
- Гаранция: 24 м.
- Честотна характеристика, Hz: 20 Hz - 20 000 Hz
