Насладете се на потапящо и вълнуващо аудио изживяване с невероятните безжични слушалки Logitech Zone Vibe 100. Те са специално проектирани, така че да ви осигурят страхотен звук, независимо дали ги използвате по работа или за забавление. Тези слушалки са съвместими с повечето видео конферентни платформи, които използвате всеки ден. Те ви помагат да бъдете по-отговорни към природата, тъй като са направени от 25% рециклирана пластмаса. Logitech Zone Vibe 100 разполагат с подвижен микрофон, който може да бъде прибран нагоре, когато не говорите с някой. Когато направите това микрофонът се заглушава автоматично, а технологията му за шумопотискане ви гарантира, че гласът ви ще се чува ясно и отчетливо. Тези слушалки ви помагат да се потопите в любимите си песни и съдържание напълно, благодарение на 40 мм си високоговорители, които ви осигуряват богато и пълно аудио. Logitech Zone Vibe 100 работят чрез стабилна безжична Bluetooth връзка. Освен това може да се насладите на до 20 часа слушане на музика и на до 18 часа разговори след единично пълно зареждане. Когато заредите слушалките за 5 минути може да се насладите на до 1 час слушане на музика.
Разпродадено




Logitech Zone Vibe 100 wireless headphones-ROSE M/N:A00167-BT-N/A-EMEA-914-STANDALONE
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
119,00 € / 232,74 лв.
за дома
Logitech
Изчерпан
Описание
Допълнителна информация
| Тегло | 0,3 кг |
|---|---|
| Размери | 7,62 × 18,097 × 24,13 см |
Технически характеристики
| Предназначен за | Настолни компютри |
|---|---|
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Bluetooth 5.2 |
| Конектор | USB-C charging cable |
| Микрофон | yes |
| Шумопотискане | yes |
| Контрол на звука | On-ear |
| Време за работа на батерия | Up to 18 hours of talk time and 20 hours of listening time |
| Честотен обхват, Hz | Speakers - Music mode: 20 Hz - 20 KHz; Talk mode: 100 Hz - 8 KHz; Microphone - 100 Hz - 8 KHz |
| Чувствителност, dB | 118 dB at 1mW |
| Дължина на кабела, m | 1.5 m charging cable |
| Цвят | Pink |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Слушалки Edifier GT4 Black , Bluetooth , IN-EAR (ТАПИ)
40,31 € / 78,84 лв.
- Тип: IN-EAR (ТАПИ)
- Безжична връзка: Bluetooth
- Гаранция: 24 м.
- Честотна характеристика, Hz: 20 Hz - 20 000 Hz
- Микрофон: Да
Слушалки JBL T500 PINK , ON-EAR
25,05 € / 48,99 лв.
- Тип: ON-EAR
- Импеданс, Ом: 32
- Дължина на кабела, m: 1.20
- Конектори: jack 3.5 mm 4 pin
- Гаранция: 24 м.
Слушалки MARSHALL MINOR IV , Bluetooth , IN-EAR (ТАПИ)
106,63 € / 208,55 лв.
- Тип: IN-EAR (ТАПИ)
- Импеданс, Ом: 32
- Безжична връзка: Bluetooth
- Гаранция: 24 м.
- Честотна характеристика, Hz: 20Hz-20KHz
Слушалки Sony MDRZX110APP , ON-EAR
20,45 € / 40,00 лв.
- Тип: ON-EAR
- Импеданс, Ом: 24
- Дължина на кабела, m: 1.20
- Гаранция: 24 м.
- Честотна характеристика, Hz: 12-20000Hz
Слушалки Sony MDRZX110APW , ON-EAR
20,45 € / 40,00 лв.
- Тип: ON-EAR
- Импеданс, Ом: 24
- Дължина на кабела, m: 1.20
- Гаранция: 24 м.
- Честотна характеристика, Hz: 12-20000Hz
Слушалки с микрофон ACER Predator Galea 311 NP.HDS11.00B , OVER-EAR
50,51 € / 98,79 лв.
- Тип: OVER-EAR
- Импеданс, Ом: 32
- Конектори: 2xjack 3.5 mm
- Гаранция: 24 м.
- Честотна характеристика, Hz: 20-20000
