Logitech Yeti GX е първокласен RGB гейминг микрофон, който е захранван от LIGHTSYNC и е специално проектиран за стриймъри на игри. Комбинирайки персонализирана динамична капсула с усъвършенстван софтуер, този USB микрофон отхвърля шума и щраканията на клавишите, подобрява звука ви и ви осигурява постоянно висококачествено аудио, докато стриймвате. Освен това може да инсталирате G HUB, за да управлявате своя микрофон и цялото си оборудване Logitech G, включително гейминг мишки, клавиатури и т.н. Logitech Yeti GX може да се похвали с невероятни технически характеристики, но и с внимание към природата. Пластмасовите части в него включват минимум 68% сертифицирана рециклирана пластмаса.
Logitech Yeti GX Dynamic RGB Gaming Mic with LIGHTSYNC – BLACK – USB – N/A – EMEA28-935
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
159,99 € / 312,91 лв.
за забавление и игри
Logitech
999 налични
Купи с
13 x €14.72 (13 x 28.79 лв.)
Описание
Допълнителна информация
| Тегло | 1,1 кг |
|---|---|
| Размери | 20 × 20 × 30 см |
Технически характеристики
| Предназначен за | PC, Laptop |
|---|---|
| Съвместимост | A Windows or Mac system with an available USB 1.1 port (or higher) |
| Тип | Dynamic |
| Насоченост | Supercardioid |
| Конектор | USB-C to USB-A |
| Шумопотискане | - |
| Подсветка | Dual zone RGB with LIGHTSYNC |
| Честотен обхват, Hz | 60Hz - 18.5kHz |
| Чувствителност, dB | Max SPL: 135 dB (THD 1% kHz); Signal to Noise Ratio: 78 dB |
| Стойка | Included stand or any boom arm (required adapter included) |
| Настройки на наклона | yes |
| Дължина на кабела, m | 2 m |
| Цвят | Black |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 100 x 100 x 170 mm |
| Тегло, g | 616 g |
Shipping & Delivery

