| Тегло | 0,262 кг |
|---|---|
| Размери | 6 × 18 × 20 см |
Разпродадено




Logitech Stereo Headset H151
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
27,99 € / 54,74 лв.
за бизнеса
Logitech
Изчерпан
Допълнителна информация
Технически характеристики
| Предназначен за | Обща употреба |
|---|---|
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | 3.5 mm |
| Микрофон | 180° rotate |
| Шумопотискане | yes |
| Контрол на звука | In-line control |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz - 20 kHz |
| Чувствителност, dB | Headphone: 122dB, Microphone: -44dB |
| Импеданс, Ohm | 22 Ohm |
| Дължина на кабела, m | 1.8 m |
| Цвят | Black |
| Други | Ultra-soft foam ear cushions, Broad range of adjustment |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Слушалки Edifier GT4 Black , Bluetooth , IN-EAR (ТАПИ)
40,31 € / 78,84 лв.
- Тип: IN-EAR (ТАПИ)
- Безжична връзка: Bluetooth
- Гаранция: 24 м.
- Честотна характеристика, Hz: 20 Hz - 20 000 Hz
- Микрофон: Да
Слушалки Edifier W800BT Plus Black , OVER-EAR , Bluetooth
37,84 € / 74,01 лв.
- Тип: OVER-EAR
- Безжична връзка: Bluetooth
- Конектори: jack 3.5 mm 4 pin
- Гаранция: 24 м.
- Честотна характеристика, Hz: 20Hz - 20KHz
Слушалки JBL T500 BLK , ON-EAR
25,05 € / 48,99 лв.
- Тип: ON-EAR
- Импеданс, Ом: 32
- Дължина на кабела, m: 1.20
- Конектори: jack 3.5 mm 4 pin
- Гаранция: 24 м.
Слушалки Sony MDRZX110APP , ON-EAR
20,45 € / 40,00 лв.
- Тип: ON-EAR
- Импеданс, Ом: 24
- Дължина на кабела, m: 1.20
- Гаранция: 24 м.
- Честотна характеристика, Hz: 12-20000Hz
Слушалки с микрофон Canyon CNE-CEPM01B , ТАПИ
4,60 € / 9,00 лв.
- Тип: ТАПИ
- Импеданс, Ом: 32
- Конектори: jack 3.5 mm 4 pin
- Гаранция: 24 м.
- Честотна характеристика, Hz: 40-20000
