Logitech G502 X PLUS е невероятна гейминг мишка, която ви помага да разгромите опонентите си на виртуалното бойно поле. Тя разполага с най-иновативните гейминг функционалности, включително първите по рода си LIGHTFORCE хибридни суичове, безжичен LIGHTSPEED и оптичен сензор HERO 25K. Освен това тази мишка е POWERPLAY съвместима, което значи, че никога не се изтощава и винаги ще бъде готова за вашата следваща онлайн битка. Logitech G502 X PLUS разполага с хибридни оптично-механични суичове, които ви помагат да достигнете нови нива на скорост и надеждност. Подобреният дизайн на бутона за смяна на DPI ви помага да изберете правилната му конфигурация според личните си предпочитания и захвата си.
Logitech G502 X PLUS WL White – EER
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
169,00 € / 330,54 лв.
за забавление и игри
Logitech
999 налични
Купи с
13 x €15.55 (13 x 30.41 лв.)
Описание
Допълнителна информация
| Тегло | 0,15 кг |
|---|---|
| Размери | 18,1 × 12 × 9,1 см |
Технически характеристики
| Предназначен за | Настолни компютри |
|---|---|
| Тип на свързване | Wireless |
| Интерфейс | Wireless |
| Резолюция, dpi | 100 – 25 600 dpi |
| Сензор, тип | Optical |
| Брой бутони | 13 |
| Програмируеми бутони | 13 programmable controls |
| Подсветка | 8-zone RGB lighting |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 79 x 131 x 41 mm |
| Цвят | White |
| Тегло, g | 106 g |
Shipping & Delivery

