| Тегло | 0,29 кг |
|---|---|
| Размери | 16,2 × 21,5 × 9,1 см |
Logitech ERGO M575S – WHITE
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
54,99 € / 107,55 лв.
за бизнеса и за дома
Logitech
999 налични
Купи с
на вноски започващи от 2.04 лв. (1.04 €)
Допълнителна информация
Технически характеристики
| Предназначен за | Лаптопи |
|---|---|
| Тип на свързване | Wireless |
| Интерфейс | Bluetooth Low Energy Technology |
| Резолюция, dpi | 2000 dpi |
| Сензор, тип | Optical |
| Брой бутони | 5 |
| Програмируеми бутони | 3 |
| Подсветка | - |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 100 x 134 x 48 mm |
| Цвят | White |
| Тегло, g | 145 g |
Shipping & Delivery

