LG 50UA751C0LA, 50″ 4K UltraHD TV 3840 x 2160, DVB-T2/C/S2, Smart TV LG ThinQ, 4K Upscaling, HDR10 Pro, HGiG, HLG, Built-in Wi-Fi, AI Sound Virtual 5.1 Up-mix, Simplink, HDMI, LAN, USB, Bluetooth, SPDIF, Hotel mode, Ceramic Black
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
326,40 € / 638,38 лв.
за дома
LG телевизори
999 налични
Купи с
13 x €30.03 (13 x 58.73 лв.)
Допълнителна информация
Технически характеристики
| Размер на екрана, inch | 50" (127 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | LED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | Smart TV LG ThinQ |
| Smart асистент | Works with Google Cast, Works with Apple Airplay2 |
| Честота, Hz | 60Hz |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Аудио | 20W, 2.0 ch, AI Sound, Dolby Audio |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 2 HDMI, USB, CI Slot, SPDIF (Optical Digital Audio Out), RS-232C |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 65 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 111.1 x 27.5 x 64.5 |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 200 x 200 mm |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Телевизор Philips 32PHS5527/12, 32″ HD LED
152,88 € / 299,01 лв.
Телевизор, Hisense 55″ A6Q, 4K Ultra HD 3840×2160
339,00 € / 663,03 лв.
Телевизор, Hisense 55″A7Q, 4K Ultra HD 3840×2160
429,00 € / 839,05 лв.
Телевизор, LG 32LQ630B6LA
165,00 € / 322,71 лв.
Телевизор, LG 32LQ630B6LA, 32″ LED HD TV, 1366×768
183,55 € / 358,99 лв.
Телевизор, LG 32LQ631C0ZA, 32″ LED Full HD TV, 1920×1080
186,60 € / 364,96 лв.

