Най-новата и уникална технология на LG за широка цветова гама, заместваща Quantum Dot, осигурява по-добро възпроизвеждане на цветовете. Със значителни подобрения в производителността, по-бързата работа на alpha 7 AI Processor Gen8 сега осигурява 4K качество на картината с много по-добра острота и дълбочина от преди. AI Super Upscaling и Dynamic Tone Mapping Pro анализират елементите на всеки кадър, за да подобрят резолюцията, яркостта, дълбочината и чистотата на картината. Прецизният контрол на светлината на Advanced Local Dimming ви позволява да виждате ясно всеки детайл. Усъвършенствани алгоритми научават предпочитанията ви, като разглеждат 1,6 милиарда възможности за изображения. Въз основа на избраните от вас опции телевизорът създава персонализирана картина специално за вас. Разполагате със собствен AI Chatbot, който активно отговаря на вашите въпроси и ви помага. Само говорете на телевизора си, тъй като той може да класифицира желанията ви и да реагира по подходящ начин. Управлявайте телевизора си лесно с AI Magic Remote – без да е необходимо допълнително устройство! Лесните, но мощни функции за натискане, плъзгане и пускане правят работата с webOS интуитивна и бърза.
LG 50QNED87A3D, 50″ 4K QNED HDR Smart TV, 120Hz, 3840×2160, DVB-T2/C/S2, a7 AI Processor 4K, HDR 10, webOS 25 ThinQ, FreeSync Compatible, VRR, Multi View, 4K Upscaling, WiFi 5, Voice Controll, Bluetooth 5.1, AirPlay 2, LAN, CI, HDMI, SPDIF, Crescent St
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
561,14 € / 1097,49 лв.
за дома
LG телевизори
999 налични
Купи с
13 x €51.62 (13 x 100.96 лв.)
Описание
Допълнителна информация
Технически характеристики
| Размер на екрана, inch | 50" (127 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | QNED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | webOS Smart TV |
| Честота, Hz | 50Hz |
| Тунер | DVB-T2/T, DVB-C, DVB-S2/S |
| Аудио | 20W, 2.0ch, Clear Voice Pro, LG Sound Sync, AI Acoustic Tuning, WOW Orchestra |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 3 HDMI, 2 USB, CI slot, RF in, Digital Audio Out (Optical) |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 60 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 112.3 x 26.0 x 72.1 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 200 x 200 mm |
| Други | a7 AI Processor 4K Gen8, Magic Remote MR25GA |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Телевизор Philips 32PHS5527/12, 32″ HD LED
152,88 € / 299,01 лв.
Телевизор, Hisense 32″ A5Q, Full HD 1920×1080
179,00 € / 350,09 лв.
Телевизор, Hisense 55″ A7NQ, 4K Ultra HD 3840×2160
423,86 € / 829,00 лв.
Телевизор, Hisense 65″ E7NQ, 4K Ultra HD 3840×2160
567,02 € / 1108,99 лв.
Телевизор, Philips 32PHS5507/12, 32″ HD LED 1366×768
152,88 € / 299,01 лв.
Телевизор, Philips 32PHS5527/12, 32″ HD LED 1366×768
152,88 € / 299,01 лв.

