Със значителни подобрения в производителността, по-бързата работа на alpha 7 AI Processor Gen8 сега осигурява 4K качество на картината с много по-добра острота и дълбочина от преди. Най-новата и уникална технология на LG за широка цветова гама, заместваща Quantum Dot, осигурява по-добро възпроизвеждане на цветовете. Мощният процесор на LG увеличава резолюцията до качеството на оригиналното съдържание. Насладете се на 4K Super Upscaling с подобрена резолюция, яркост и чиста картина. Технологията за прецизно затъмняване управлява стотици блокове за затъмняване, за да предостави възможно най-ясната картина и да разкрие дори скритите детайли. Усъвършенствани алгоритми научават предпочитанията ви, като разглеждат 1,6 милиарда възможности за изображения. Въз основа на избраните от вас опции телевизорът създава персонализирана картина специално за вас. Разполагате със собствен AI Chatbot, който активно отговаря на вашите въпроси и ви помага. Само говорете на телевизора си, тъй като той може да класифицира желанията ви и да реагира по подходящ начин. Управлявайте телевизора си лесно с AI Magic Remote – без да е необходимо допълнително устройство! Лесните, но мощни функции за натискане, плъзгане и пускане правят работата с webOS интуитивна и бърза. Тънкият дизайн придава изтънченост на вашето помещение. Прецизната корекция на тона подобрява яснотата на звука за изключително аудио изживяване. Удобно управлявайте настройките на саундбара от телевизора. Synergy Bracket позиционира перфектно вашия LG Саундбар, като осигурява оптимален звук в един хармоничен стил. Изживейте върхови постижения в игрите с VRR. Включете се в играта, без забавянето да пречи на представянето ви. Насладете се на филмите както ги е замислил режисьорът с режима Ambient FILMMAKER MODE с компенсация на околната светлина, адаптиращи се към светлината на помещението и запазва визуализацията възможно най-близка до първоначалния й вид.
LG 50QNED80A3A, 50″ 4K QNED HDR Smart TV, 3840×2160, DVB-T2/C/S2, Alpha 7 AI Processor, HDR10 / HLG, webOS 25 ThinQ, VRR / ALLM / HGiG, 4K Upscaling, WiFi 5, Voice Controll, Bluetooth 5.1, AirPlay 2, LAN, CI, HDMI, SPDIF, Google Cast, 2 pole Stand
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
432,12 € / 845,15 лв.
за дома
LG телевизори
Купи с
13 x €39.75 (13 x 77.74 лв.)
Описание
Допълнителна информация
| Тегло | 15,6 кг |
|---|---|
| Размери | 17,2 × 121,5 × 81 см |
Технически характеристики
| Размер на екрана, inch | 50" (127 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | QNED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | webOS 25 ThinQ |
| Smart асистент | Multiple View, Works with Apple Home, AI Chatbot, Google Cast, Intelligent Voice Recognition, Works with Apple Airplay2 |
| Честота, Hz | 60Hz |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Аудио | 20W, 2.0 Channels, Clear Voice Pro, LG Sound Sync, Simultaneous Audio Outings, Alpha 7 AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix), AI Acoustic Tuning, Mode Sharing Sound |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 3 HDMI, eARC (HDMI 2), 2 USB 2.0, CI Slot, 2 RF in, Simplink (HDMI CEC), SPDIF (Optical Audio Output) |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 60 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 112.3 x 25.7 x 72.0 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 200 x 200 mm |
| Други | Alpha 7 AI Processor |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Телевизор Philips 32PHS5527/12, 32″ HD LED
152,88 € / 299,01 лв.
Телевизор, Hisense 55″ A7NQ, 4K Ultra HD 3840×2160
423,86 € / 829,00 лв.
Телевизор, Hisense 65″ U7NQ, 4K Ultra HD 3840×2160
720,41 € / 1409,00 лв.
Телевизор, LG 32LQ631C0ZA, 32″ LED Full HD TV, 1920×1080
186,60 € / 364,96 лв.
Телевизор, Sharp 32FA2E, 32″ LED HD 1366×768
142,65 € / 279,00 лв.
Телевизор, Sharp 32GF2265E, 32″ LED GOOGLE TV, HD 1366×768
204,01 € / 399,01 лв.
Телевизор, Sharp 43GL4260, 43″ LED Google TV, 4K Ultra HD 3840×2160 Frameless
316,49 € / 619,00 лв.

