LG 43UA751C0LA, 43″ 4K UltraHD TV 3840 x 2160, DVB-T2/C/S2, Smart TV LG ThinQ, 4K Upscaling, HDR10 Pro, HGiG, HLG, Built-in Wi-Fi, AI Sound Virtual 5.1 Up-mix, Simplink, HDMI, LAN, USB, Bluetooth, SPDIF, Hotel mode, Ceramic Black
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
275,40 € / 538,64 лв.
за дома
LG телевизори
999 налични
Купи с
13 x €25.33 (13 x 49.54 лв.)
Допълнителна информация
Технически характеристики
| Размер на екрана, inch | 43" (109.22 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | LED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | Smart TV LG ThinQ |
| Smart асистент | Works with Google Cast, Works with Apple Airplay2 |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 2 HDMI, USB, CI Slot, SPDIF (Optical Digital Audio Out), RS-232C |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 54 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 96.8 x 26.0 x 63.7 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 200 x 200 mm |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Телевизор Philips 32PHS5527/12, 32″ HD LED
152,88 € / 299,01 лв.
Телевизор, Hisense 32″ A5Q, Full HD 1920×1080
179,00 € / 350,09 лв.
Телевизор, Hisense 55″ A7NQ, 4K Ultra HD 3840×2160
423,86 € / 829,00 лв.
Телевизор, Hisense 55″ E7NQ Pro, 4K Ultra HD 3840×2160
469,88 € / 919,01 лв.
Телевизор, LG 32LQ630B6LA, 32″ LED HD TV, 1366×768
183,55 € / 358,99 лв.
Телевизор, Philips 32PFS6908/12, 32″ FHD LED 1920×1080
255,13 € / 498,99 лв.
Телевизор, Sharp 43GL4260, 43″ LED Google TV, 4K Ultra HD 3840×2160 Frameless
316,49 € / 619,00 лв.

