Пренесете се в свят, в който всеки цвят се откроява, а яркостта е прецизно настроена за спиращи дъха гледки – всичко това е постигнато благодарение на брилянтния HDR10 Pro. Почувствайте поглъщащата тръпка на завладяващата система за виртуален съраунд звук 5.1 и чуйте всяко ехо с богати аудио детайли. Открийте телевизора, който е създаден, за да ви подхожда, с функциите My Profile, Quick Card и AI Concierge. Освободете се от ограниченията на старомодните бутони. Дистанционното управление LG Magic Remote отключва всички интелигентни функции на вашия LG телевизор с едно натискане, превъртане или гласова команда. Получете достъп до WOW Interface на LG телевизор за лесно управление на саундбара, като режими, профили и полезни функции, дори докато гледате. Атмосфера в киносалона, пресъздадена у дома. HDR10 Pro гарантира, че всеки филм е представен в истинска светлина, с изключително точни цветове и контраст за по-завладяващо филмово възприятие. Потапящата технология HGiG гарантира, че всеки момент от играта изглежда невероятно, а eARC прави звука невероятен.
LG 43LR60006LA, 43″ LED FHD TV, 1920×1080, DVB-T2/C/S2, webOS Smart, Virtual surround Plus, Dolby Audio, WiFi, Active HDR, HDMI, Airplay2, CI, LAN, USB, Bluetooth, Two Pole Stand, Black
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
229,00 € / 447,89 лв.
за дома
LG телевизори
999 налични
Купи с
13 x €21.07 (13 x 41.21 лв.)
Описание
Допълнителна информация
Технически характеристики
| Размер на екрана, inch | 43" (109.22 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | LED |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Smart функция | webOS Smart TV |
| Честота, Hz | 60Hz |
| Тунер | DVB-T, DVB-C, DVB-C2, DVB-S, DVB-S2 |
| Аудио | 20W, 2ch |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 45 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 96.8 x 20.0 x 62.1 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 200 x 200 mm |
| Други | a5 AI Processor Gen 6, Magic Remote Control |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Телевизор Philips 32PHS5527/12, 32″ HD LED
152,88 € / 299,01 лв.
Телевизор, Hisense 50″ U7Q, 4K Ultra HD 3840×2160
459,00 € / 897,73 лв.
Телевизор, Hisense 55″ U7Q, 4K Ultra HD 3840×2160
459,00 € / 897,73 лв.
Телевизор, LG 32LQ630B6LA, 32″ LED HD TV, 1366×768
183,55 € / 358,99 лв.
Телевизор, Philips 32PHS5507/12, 32″ HD LED 1366×768
152,88 € / 299,01 лв.

