| Тегло | 0,5 кг |
|---|---|
| Размери | 25 × 20 × 7 см |
Разпродадено




Lenovo Wireless VoIP Headset (Teams)
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
92,67 € / 181,25 лв.
за дома
LENOVO преносими компютри
Изчерпан
Допълнителна информация
Технически характеристики
| Предназначен за | Лаптопи |
|---|---|
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wireless Operating Distance Up to 30m |
| Конектор | Bluetooth 5.3, USB Receiver |
| Микрофон | 3 microphones for ENC |
| Шумопотискане | - |
| Контрол на звука | TEAMS Button Power on/off, Bluetooth pairing Volume +/- Call answers / end / reject / hold / switch Microphone mute / unmute Media control: play / pause / forward / backward |
| Време за работа на батерия | Play Time 60 hours, 640 mAh |
| Време за зареждане | 2 hours |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz - 20 kHz |
| Чувствителност, dB | 109 ± 2.5 dB |
| Импеданс, Ohm | 32 Ohm |
| Дължина на кабела, m | 1.3 m |
| Цвят | Black |
| Други | Driver 40 mm, 140 g |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Слушалки Edifier GT4 Black , Bluetooth , IN-EAR (ТАПИ)
40,31 € / 78,84 лв.
- Тип: IN-EAR (ТАПИ)
- Безжична връзка: Bluetooth
- Гаранция: 24 м.
- Честотна характеристика, Hz: 20 Hz - 20 000 Hz
- Микрофон: Да
Слушалки JBL LIVE BUDS 3 BLACK JBLLIVEBUDS3BLK , Bluetooth , IN-EAR (ТАПИ)
140,31 € / 274,42 лв.
- Тип: IN-EAR (ТАПИ)
- Безжична връзка: Bluetooth
- Конектори: USB Type C
- Гаранция: 24 м.
- Честотна характеристика, Hz: 20 Hz - 40 kHz
Слушалки MARSHALL MINOR IV , Bluetooth , IN-EAR (ТАПИ)
106,63 € / 208,55 лв.
- Тип: IN-EAR (ТАПИ)
- Импеданс, Ом: 32
- Безжична връзка: Bluetooth
- Гаранция: 24 м.
- Честотна характеристика, Hz: 20Hz-20KHz
Слушалки Sony MDRZX110APW , ON-EAR
20,45 € / 40,00 лв.
- Тип: ON-EAR
- Импеданс, Ом: 24
- Дължина на кабела, m: 1.20
- Гаранция: 24 м.
- Честотна характеристика, Hz: 12-20000Hz
