| Тегло | 3 кг |
|---|---|
| Размери | 8 × 50 × 32 см |
Lenovo ThinkPad L14 G6 AMD Ryzen 7 PRO 250 (up to 5.1GHz, 16MB), 16GB DDR5-5600, 512GB SSD, 14″ WUXGA (1920×1200) IPS AG, Backlit KB, 5MP&IR Cam, WLAN, BT, SCR, FPR, 3 cell, Win11Pro, 3Y Onsite
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
1461,04 € / 2857,55 лв.
за бизнеса и за дома
LENOVO преносими компютри
999 налични
Купи с
13 x €134.40 (13 x 262.86 лв.)
Допълнителна информация
Технически характеристики
| Серия | Thinkpad L |
|---|---|
| Софтуер | Windows 11 Pro |
| Процесор, серия | AMD Ryzen 7 |
| Процесор | AMD Ryzen 7 PRO 250 3.30 GHz, 24 MB cache |
| Чипсет | AMD SoC Platform |
| Памет, GB | 16GB 5600MHz (1x16GB) |
| Памет, слотове | Up to 64GB, 2 SO-DIMM slots |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0 |
| Дисплей, inch | 14.0" (35.56 cm), 400 nits |
| Сензорен дисплей | - |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920x1200 |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | AMD Radeon 780M |
| Видео карта, GB | - |
| Оптично устройство | - |
| Звук | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec; Stereo speakers, 2W x2, optimized with Dolby Atmos, 2x Microphone, Array |
| Мрежа | 100/1000M |
| Безжична мрежа | MediaTek Wi-Fi 7 MT7925, 802.11be 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | 1 M.2 2280 PCIe 4.0 x4 slot |
| USB порт | 1 USB-A 2.0, 2 USB-A 3.2 Gen 1, 2 USB-C |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Лаптоп, Acer Travel Mate P2 TMP215-55-TCO-5870, Intel Core i5-1334U (3.4GHz up to 4.6Ghz, 12MB), 15.6″ (1920×1080)FHD IPS SlimBezel, 1*16GB DDR5(1 slot free), 512GB PCIe NVMe SSD, Intel UHD Graphics, Micro SD reader, TPM 2.0, Wifi 6E, BT 5.1, No OS, Silver, 3Y
632,98 € / 1238,00 лв.

