| Тегло | 2,85 кг |
|---|---|
| Размери | 8 × 50 × 32 см |
Lenovo ThinkPad E14 G7 Intel Core Ultra 5 225U, 12C (up to 4.8GHz, 12MB), 16GB DDR5-5600, 512GB SSD, 14″ WUXGA (1920×1200) IPS AG, Intel Graphics, FHD 1080p&IR Cam, Backlit KB, WLAN, BT, FPR, 4 cell, DOS, 3Y Onsite+1Y Premier
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
1213,78 € / 2373,95 лв.
за бизнеса
LENOVO преносими компютри
999 налични
Купи с
13 x €111.65 (13 x 218.37 лв.)
Допълнителна информация
Технически характеристики
| Серия | ThinkPad E14 |
|---|---|
| Софтуер | Free DOS |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 5 |
| Процесор | Intel Core Ultra 5 225U 1.30 GHz, 12 MB cache |
| Чипсет | Intel SoC Platform |
| Памет, GB | 16GB 5600MHz (1x16GB) |
| Памет, слотове | 2 SO-DIMM slots, dual-channel capable |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0 |
| Дисплей, inch | 14.0" (35.56 cm) 300 nits |
| Сензорен дисплей | - |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920x1200 |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel Graphics |
| Видео карта, GB | - |
| Оптично устройство | - |
| Звук | High Definition (HD) Audio, Senary SN6147 codec; Stereo speakers, 2x 2W Dolby Atmos audio by HARMAN; 2x Microphone, Array |
| Мрежа | 100/1000M |
| Безжична мрежа | Intel Wi-Fi 6E AX211, 802.11ax 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | 1 M.2 2242 PCIe 4.0 x4 slot, 1 M.2 2280 PCIe 4.0 x4 slot |
| USB порт | 1 USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1 USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On; 1 USB-C (Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps), with USB PD 3.1 and DisplayPort 2.1 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Лаптоп, Acer Travel Mate P2 TMP215-55-TCO-5870, Intel Core i5-1334U (3.4GHz up to 4.6Ghz, 12MB), 15.6″ (1920×1080)FHD IPS SlimBezel, 1*16GB DDR5(1 slot free), 512GB PCIe NVMe SSD, Intel UHD Graphics, Micro SD reader, TPM 2.0, Wifi 6E, BT 5.1, No OS, Silver, 3Y
632,98 € / 1238,00 лв.
Лаптоп, Asus Vivobook Go E1504FA-NJ935, AMD, Ryzen R3-7320U,15.6″ FHD (1920×1080),8GB DDR5 , 512GB SSD, AMD Radeon Graphics, Without OS, GREEN
432,55 € / 845,99 лв.

