| Тегло | 2,87745 кг |
|---|---|
| Размери | 8 × 46 × 30 см |
Lenovo ThinkBook 14 G8 Intel Core Ultra 7 255H (up to 5.1GHz, 24MB), 16GB DDR5-5600, 512GB SSD, 14″ WUXGA (1920×1200) IPS AG, Integrated Graphics, 1080p&IR Cam, Backlit KB, 3 cell, WLAN, BT, FPR, DOS, 3Y CCI
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
987,42 € / 1931,23 лв.
за бизнеса
LENOVO преносими компютри
999 налични
Купи с
13 x €90.83 (13 x 177.65 лв.)
Допълнителна информация
Технически характеристики
| Серия | ThinkBook 14 |
|---|---|
| Софтуер | Free DOS |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 7 |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 255H 1.50 GHz, 24 MB cache |
| Чипсет | Intel SoC Platform |
| Памет, GB | 16GB 5600MHz (1x16GB) |
| Памет, слотове | Up to 64GB; 2 SO-DIMM slots, dual-channel capable |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Дисплей, inch | 14.0" (35.56 cm) 300 nits |
| Сензорен дисплей | - |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920x1200 |
| Честота на опресняване, Hz | 60 Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel Arc 140T GPU Functions as Intel Graphics |
| Видео карта, GB | - |
| Оптично устройство | - |
| Звук | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec; Stereo speakers, 2x 2W, Dolby Audio; 2x Microphone, Array |
| Мрежа | 100/1000M |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 6E, 802.11ax 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | 2x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 |
| USB порт | 1 USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1 USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On; 1 USB-C (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 3.0 and DisplayPort 1.4 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
Shipping & Delivery

