| Тегло | 0,299 кг |
|---|---|
| Размери | 14,5 × 10,5 × 7,5 см |
Lanberg switch dsp2-1008-12v 8x 1GB/s unmanaged gigabit ethernet desktop 12v
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
19,30 € / 37,75 лв.
за специализирана употреба
LANBERG мрежово и инструменти
999 налични
Купи с
на вноски започващи от 0.72 лв. (0.37 €)
Допълнителна информация
Технически характеристики
| Суич, тип | Fixed Port |
|---|---|
| Общ брой портове | 8 |
| Основни портове, тип | 8x 1000BASE-T |
| Power Over Ethernet (PoE) | - |
| Uplink портове | 8x 100BASE-TX |
| Свободни (10GB) слотове | - |
| Управление | - |
| Stackable | - |
| Fans | - |
| Захранване | External (100-240V AC 0.3A; 12V DC 0.5 A), Power consumption: 4.53 W |
| Routing | - |
| MAC адреси | 4K MAC address table |
| L2 мрежови стандарти | IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3i 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3x (Flow-Control) |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 137 x 89 x 28 mm |
| Опция за монтаж | Desktop |
Shipping & Delivery

