| Тегло | 96,34 кг |
|---|---|
| Размери | 130 × 85 × 63,4 см |
Разпродадено




Lanberg rack cabinet 19″ free-standing 27U/800×1000 (flat pack) with glass door lcd black v2
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
1022,37 € / 1999,58 лв.
за специализирана употреба
LANBERG сървърни шкафове и аксесоари
Изчерпан
Допълнителна информация
Технически характеристики
| Тип | Free standing, Self-assembly |
|---|---|
| Размер, inch | 19" |
| Форм-фактор | 27U |
| Широчина, mm | 800 mm |
| Дълбочина, mm | 1000 mm |
| Височина, mm | 1438 mm |
| Вътрешни размери, mm | Working depth: 860 mm |
| Максимален товар, kg | 1200 kg |
| Тегло, kg | 96 kg |
| Предни врати, тип | Perforation |
| Заключване | Front lock, Rear lock, Side locks |
| Включени аксесоари | Mounting accessories, front and rear door lock, two side panel locks, 20 M6 screws, 2x vertical cable organizers |
| Брой секции | Single-section |
| Слот за вентилатори | 6 slots |
| Цвят | Black: RAL9004 |
Shipping & Delivery
