Слушалките JBL Tune 720BT излъчват мощен JBL Pure Bass звук благодарение на най-новата 5.3 BT технология. Лесни за използване, тези слушалки осигуряват до 76 часа чисто удоволствие и допълнителни 3 часа батерия само с 5 минути зареждане. Изтеглете безплатното приложение за слушалки на JBL и персонализирайте звука си чрез EQ, докато гласовите подкани ви водят през функциите на слушалките. Управлявайте повикванията, звука и силата на звука от слушалката, благодарение на удобните бутони за управление. Ако получите повикване, докато гледате видео на друго устройство, JBL Tune 720BT безпроблемно превключва към вашето мобилно устройство, така че никога да не пропуснете повикване. Леки и удобни дори след часове слушане, слушалките JBL Tune 720BT се сгъват в раницата ви, така че да може да ги вземете със себе си безпроблемно навсякъде. Леките материали и меките възглавнички за уши с подплатена лента за глава правят слушалките удобни за носене, дори в продължителни на часове.
Разпродадено




JBL T720BT PUR HEADPHONES
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
81,29 € / 158,99 лв.
за дома
JBL аудио
Изчерпан
Описание
Допълнителна информация
| Тегло | 0,5 кг |
|---|---|
| Размери | 11,5 × 25 × 29,5 см |
Технически характеристики
| Предназначен за | Обща употреба |
|---|---|
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Bluetooth 5.3 |
| Конектор | N/A |
| Микрофон | Microphone sensitivity: -40 dBV@1kHz/Pa |
| Шумопотискане | - |
| Контрол на звука | Buttons on earcup to control all important functions (Play controls, power on/off, voice assistant, volume control) |
| Време за работа на батерия | 76 hours of battery life |
| Време за зареждане | Charging time 2 hours |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz - 20 kHz |
| Чувствителност, dB | 103 dB SPL@ 1kHz 1mW |
| Импеданс, Ohm | 32 Ohm |
| Цвят | Purple |
| Други | Weight: 220 g, USB-C charging cable |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Слушалки MARSHALL MAJOR V , ON-EAR , Bluetooth
111,97 € / 218,99 лв.
- Тип: ON-EAR
- Импеданс, Ом: 32
- Безжична връзка: Bluetooth
- Гаранция: 24 м.
- Честотна характеристика, Hz: 20 Hz - 20 000 Hz
Слушалки Sony MDRZX110APB , ON-EAR
20,45 € / 40,00 лв.
- Тип: ON-EAR
- Импеданс, Ом: 24
- Дължина на кабела, m: 1.20
- Гаранция: 24 м.
- Честотна характеристика, Hz: 12-20000Hz
Слушалки Sony MDRZX110APW , ON-EAR
20,45 € / 40,00 лв.
- Тип: ON-EAR
- Импеданс, Ом: 24
- Дължина на кабела, m: 1.20
- Гаранция: 24 м.
- Честотна характеристика, Hz: 12-20000Hz
