JBL T520BT са висококачествени слушалки, който ви дават възможността да се насладите на висококачествен звук от вашия смартфон безжично без разхвърляни кабели с помощта на най-новата Bluetooth технология. Слушалките JBL Tune 520BT излъчват мощен JBL Pure Bass звук благодарение на най-новата си 5.3 BT технология. Лесни за използване, тези слушалки осигуряват до 57 часа чисто удоволствие и допълнителни 3 часа батерия само с 5 минути зареждане. Изтеглете безплатното приложение за слушалки JBL и персонализирайте звука си чрез EQ, докато гласовите подкани ви водят през функциите на слушалките. Управлявайте повикванията, звука и силата на звука от слушалките, благодарение на удобния бутон за управление. Ако получите повикване, докато гледате видео на друго устройство, JBL Tune 520BT безпроблемно превключва към вашето мобилно устройство, така че никога да не пропуснете повикване. Леки и удобни дори след часове слушане, слушалките JBL Tune 520BT се сгъват в раницата ви, за да ви следват навсякъде.
Разпродадено




JBL T520BT BLK HEADPHONES
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
60,84 € / 118,99 лв.
за дома
JBL аудио
Изчерпан
Описание
Допълнителна информация
| Тегло | 0,4 кг |
|---|---|
| Размери | 11,5 × 25 × 29,5 см |
Технически характеристики
| Предназначен за | Обща употреба |
|---|---|
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Bluetooth 5.3 |
| Конектор | N/A |
| Микрофон | Microphone sensitivity: -29 dBV @ 1kHz/Pa |
| Шумопотискане | - |
| Контрол на звука | Buttons on earcup to control all important functions (Play controls, power on/off, voice assistant, volume control) |
| Време за работа на батерия | 57 hours of battery life |
| Време за зареждане | Charging time 2 hours |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz - 20 KHz |
| Чувствителност, dB | 102 dB SPL@ 1kHz 1mW |
| Импеданс, Ohm | 30 Ohm |
| Цвят | Black |
| Други | Weight: 157 g, USB-C charging cable |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Xblitz Pure Bluetooth слушалки
17,90 € / 35,01 лв.
Слушалки Edifier GT4 Black , Bluetooth , IN-EAR (ТАПИ)
40,31 € / 78,84 лв.
- Тип: IN-EAR (ТАПИ)
- Безжична връзка: Bluetooth
- Гаранция: 24 м.
- Честотна характеристика, Hz: 20 Hz - 20 000 Hz
- Микрофон: Да
Слушалки Edifier W800BT Plus Black , OVER-EAR , Bluetooth
37,84 € / 74,01 лв.
- Тип: OVER-EAR
- Безжична връзка: Bluetooth
- Конектори: jack 3.5 mm 4 pin
- Гаранция: 24 м.
- Честотна характеристика, Hz: 20Hz - 20KHz
Слушалки JBL LIVE BUDS 3 BLACK JBLLIVEBUDS3BLK , Bluetooth , IN-EAR (ТАПИ)
140,31 € / 274,42 лв.
- Тип: IN-EAR (ТАПИ)
- Безжична връзка: Bluetooth
- Конектори: USB Type C
- Гаранция: 24 м.
- Честотна характеристика, Hz: 20 Hz - 40 kHz
Слушалки Sony MDRZX110APP , ON-EAR
20,45 € / 40,00 лв.
- Тип: ON-EAR
- Импеданс, Ом: 24
- Дължина на кабела, m: 1.20
- Гаранция: 24 м.
- Честотна характеристика, Hz: 12-20000Hz
Слушалки Sony MDRZX110APW , ON-EAR
20,45 € / 40,00 лв.
- Тип: ON-EAR
- Импеданс, Ом: 24
- Дължина на кабела, m: 1.20
- Гаранция: 24 м.
- Честотна характеристика, Hz: 12-20000Hz
