| Тегло | 0,3 кг |
|---|---|
| Размери | 15 × 15 × 25 см |
Разпродадено




JBL QUANTUM Stream talk – USB condenser microphone for streaming, recording and gaming
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
50,62 € / 99,00 лв.
за бизнеса и за дома
JBL аудио
Изчерпан
Допълнителна информация
Технически характеристики
| Предназначен за | Audio system |
|---|---|
| Съвместимост | Laptop, PC, Console |
| Тип | Condenser |
| Насоченост | Super-Cardioid |
| Конектор | USB |
| Шумопотискане | - |
| Функции | One-press mute button, Easy-to-adjust control knob, Built-in shock absorber |
| Подсветка | - |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz - 20 kHz |
| Чувствителност, dB | 92 dBA |
| Импеданс, Ohm | Headphones Amplifier Impedance: 16 ohms / 32 ohms |
| Стойка | yes |
| Настройки на наклона | yes |
| Цвят | Black |
| Размери (Ш, Д, В), mm | Microphone: 10.0 x 10.5 x 18.5 mm |
| Тегло, g | Microphone: 146 g |
Shipping & Delivery
