| Тегло | 0,12 кг |
|---|---|
| Размери | 6,5 × 20 × 24,5 см |
Разпродадено




JBL JR320BT BLU Wireless on-ear kids headphones
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
50,62 € / 99,00 лв.
за дома
JBL аудио
Изчерпан
Допълнителна информация
Технически характеристики
| Предназначен за | Смартфони |
|---|---|
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wireless |
| Конектор | N/A |
| Микрофон | Built-in microphone |
| Шумопотискане | - |
| Контрол на звука | Durable, child-friendly control buttons make JBL Junior 320BT headphones easy and safe for kids to operate |
| Време за работа на батерия | 50-hour battery life |
| Време за зареждане | 2 hours from empty |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz -20 kHz |
| Чувствителност, dB | 80 dB |
| Импеданс, Ohm | 34 Ohm |
| Цвят | Blue |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Xblitz Pure Bluetooth слушалки
17,90 € / 35,01 лв.
Слушалки JBL LIVE BUDS 3 BLACK JBLLIVEBUDS3BLK , Bluetooth , IN-EAR (ТАПИ)
140,31 € / 274,42 лв.
- Тип: IN-EAR (ТАПИ)
- Безжична връзка: Bluetooth
- Конектори: USB Type C
- Гаранция: 24 м.
- Честотна характеристика, Hz: 20 Hz - 40 kHz
Слушалки JBL T500 PINK , ON-EAR
25,05 € / 48,99 лв.
- Тип: ON-EAR
- Импеданс, Ом: 32
- Дължина на кабела, m: 1.20
- Конектори: jack 3.5 mm 4 pin
- Гаранция: 24 м.
Слушалки JBL T500 WHT , ON-EAR
25,05 € / 48,99 лв.
- Тип: ON-EAR
- Импеданс, Ом: 32
- Дължина на кабела, m: 1.20
- Конектори: jack 3.5 mm 4 pin
- Гаранция: 24 м.
Слушалки JBL-ДО 40 ЧАСА БЕЗЖИЧНО СЛУШАНЕ НА МУЗИКА С ПЕРФЕКТНО КАЧЕСТВО И ЯСНОТА
50,62 € / 99,00 лв.
Слушалки Sony MDRZX110APP , ON-EAR
20,45 € / 40,00 лв.
- Тип: ON-EAR
- Импеданс, Ом: 24
- Дължина на кабела, m: 1.20
- Гаранция: 24 м.
- Честотна характеристика, Hz: 12-20000Hz
