Това висококачествено непрекъсваемо ТЗИ устройство от АРС захранва вашия компютър и електронно оборудване по време на бури и прекъсвания на ел. захранване. Това ТЗИ разполага с автоматична регулация на волтажа (AVR), която наглася ниските и високите напрежения към безопасни стойности, така че да работите безпроблемно по време на прекъсвания и пренапрежения. UPS-ът разполага със 6 IEC гнезда, които захранват вашия компютър, монитор и други критични устройства (рутер, модем, телевизор и т.н.), когато няма електричество. Специално проектиран за защита на вашето оборудване и вашата мрежова връзка в среда с лошо и непостоянно напрежение, този UPS ви гарантира максимална производителност и ефективност при работа. Батерията на ТЗИ-то извършва периодична самодиагностика, която ви гарантира, че всеки проблем с батерията ще бъде засечен своевременно и ще знаете кога е необходимо да я подмените.
APC Back-UPS 750VA, 230V, AVR, IEC Sockets
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
96,45 € / 188,64 лв.
за бизнеса и за дома
APC непрекъсваеми ТЗИ
999 налични
Купи с
на вноски започващи от 3.58 лв. (1.83 €)
Описание
Допълнителна информация
| Тегло | 5,9 кг |
|---|---|
| Размери | 40,5 × 17 × 21 см |
Технически характеристики
| Вх.напрежение, V | 230V |
|---|---|
| Изх. мощност, VA | 750 VA/ 410 W |
| Брой изводи | 4 |
| Тип изводи | IEC 60320 C13, Data line Protection: Ethernet 10/100/1000 Base-T RJ45, USB |
| Батерия, тип | Lead-acid battery |
| Защити | Surge protection, Automatic Voltage Regulation (AVR) |
| Технология | Line-Interactive |
| Стандарти | CB, CE, EN / IEC 62040-1, EN / IEC 62040-2 |
| Други | 120 x 355 x 160 mm |
Shipping & Delivery

