| Тегло | 0,3 кг |
|---|---|
| Размери | 11 × 16 × 3 см |
Apacer AC237, 4TB 2.5″ SATA HDD USB 3.2 Portable Hard Drive
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
170,02 € / 332,53 лв.
за бизнеса и за дома
APACER памети и аксесоари
999 налични
Купи с
13 x €15.64 (13 x 30.59 лв.)
Допълнителна информация
Технически характеристики
| Предназначен за | Обща употреба |
|---|---|
| Капацитет, GB | 4 000 GB (4 TB) |
| Външен/ вътрешен | External |
| Размер, inch | 2.5" (6.35 cm) |
| Скорост, об/мин | SuperSpeed up to 5Gbps for USB 3.2 Gen 1, Hi-Speed up to 480Mbps for USB 2.0 |
| Интерфейс | SuperSpeed USB 3.2 Gen 1, backward compatible with USB 2.0 specification |
| Цвят | Black |
| Други | (L)128.5 x (W)79.4 x (H)20.2 mm, 247.4 g |
Shipping & Delivery
