| Тегло | 0,4 кг |
|---|---|
| Размери | 11 × 12,5 × 7 см |
AMD Ryzen 5 4500 6C/12T (3.6GHz / 4.1GHz Boost, 11MB, 65W, AM4)
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
96,74 € / 189,21 лв.
за специализирана употреба
AMD компоненти за компютри
Купи с
на вноски започващи от 3.59 лв. (1.84 €)
Допълнителна информация
Технически характеристики
| Предназначен за | Настолни компютри |
|---|---|
| Брой ядра | 6 cores 12 threads |
| Честота, GHz | Base Clock: 3.60 GHz, Max Boost Clock: Up to 4.10 GHz |
| Кеш, MB | L1 Cache: 384KB, L2 Cache: 3MB, L3 Cache: 8MB |
| Графичен ускорител | - |
| Охладител | yes |
| Сокет | AM4 |
Shipping & Delivery
