| Тегло | 0,145 кг |
|---|---|
| Размери | 4,5 × 7,5 × 11,5 см |
Разпродадено




Acer Wireless mouse MX202 (retail pack)
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
9,00 € / 17,60 лв.
за бизнеса и за дома
ACER преносими компютри
Изчерпан
Допълнителна информация
Технически характеристики
| Предназначен за | Kомпютри |
|---|---|
| Тип на свързване | Wireless |
| Интерфейс | Wireless with USB receiver |
| Резолюция, dpi | 1600 dpi |
| Сензор, тип | Optical |
| Брой бутони | 6 |
| Програмируеми бутони | - |
| Подсветка | - |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 99 x 55 x 35 mm |
| Цвят | Black |
| Тегло, g | 54 g |
Shipping & Delivery
