Подобрете ежедневната употреба с производителност в движение. Идеална за гейминг, творчество или поточно предаване – използвайте необходимата мощност по всяко време и навсякъде. Потопете се в блясъка на OLED. Идеална за игри, редактиране на видеоклипове и създаване на съдържание. С добавянето на честотната лента 6 GHz Wi-Fi 6E осигурява още по-голяма ширина на честотната лента, по-малко смущения и по-високи скорости. Сбогувайте се с пренаселените мрежи и се поздравете с по-безпроблемна и надеждна връзка. Пръстовият ви отпечатък е толкова уникален, колкото и самите вие, и е най-добрата парола, която не може да бъде повторена. Възползвайте се от сигурността на върха на пръстите си, като се предпазите от неразрешен достъп и защитите личните си данни.
Acer Swift X 14, SFX14-71G-75L8, Intel Core i7-13700H(3.70GHz up to 5.00GHz, 24MB),14.5″ 2.8K OLED (2880×1800) 120Hz, 16GB DDR5, 1024 GB NVMe SSD,RTX 4050 6GB GDDR6, FHD Cam,WiFi 6E, BT 5.1, Micro SD card,Backlit Kbd, Win 11 Home , Steel Gray
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
1173,85 € / 2295,85 лв.
за дома
ACER преносими компютри
999 налични
Купи с
13 x €107.98 (13 x 211.19 лв.)
Описание
Допълнителна информация
| Тегло | 2,2 кг |
|---|---|
| Размери | 28,8 × 45,7 × 6,5 см |
Технически характеристики
| Серия | Swift |
|---|---|
| Софтуер | Windows 11 Home |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Процесор | Intel Core i7-13700H 3.70 GHz, 24 MB cache |
| Памет, GB | 16GB |
| Памет, тип | LPDDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GB M.2 PCI Express NVMe 4.0 |
| Дисплей, inch | 14.5" (36.83 cm) |
| Сензорен дисплей | - |
| IPS матрица | - |
| Дисплей, резолюция | 2880x1800 |
| Честота на опресняване, Hz | 120Hz |
| Дисплей, тип | Glare |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, модел | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Видео карта, GB | 6GB GDDR6 |
| Оптично устройство | - |
| Звук | Two built-in stereo speakers, built-in microphone |
| Мрежа | Gigabit Ethernet |
| Безжична мрежа | Killer Wi-Fi 6E AX1675i |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 1 USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1 USB 3.2 Gen 2 Type-A, 2 USB 4.0 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Лаптоп, Acer Travel Mate P2 TMP215-55-TCO-5870, Intel Core i5-1334U (3.4GHz up to 4.6Ghz, 12MB), 15.6″ (1920×1080)FHD IPS SlimBezel, 1*16GB DDR5(1 slot free), 512GB PCIe NVMe SSD, Intel UHD Graphics, Micro SD reader, TPM 2.0, Wifi 6E, BT 5.1, No OS, Silver, 3Y
632,98 € / 1238,00 лв.
Лаптоп, Asus Vivobook Go E1504FA-NJ935, AMD, Ryzen R3-7320U,15.6″ FHD (1920×1080),8GB DDR5 , 512GB SSD, AMD Radeon Graphics, Without OS, GREEN
432,55 € / 845,99 лв.

