| Тегло | 4,9 кг |
|---|---|
| Размери | 28 × 40 × 15,8 см |
Acer Projector Vero SL2520n, DLP, Laser, Short Throw 0.5, FHD (1920×1080), 4000 ANSI Lumens, 1.43x, 50000:1 Dynamic Black, HDMI 2.0 x2 (HDCP 2.2), DC Out (5V/1.5A, USB-A), RS232, LAN (RJ45), Speaker 15W, Laser lifespan up to 30000h,2.9 kg, Bag, 3Y, White
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
893,03 € / 1746,61 лв.
за дома
ACER мултимедийни проектори
999 налични
Купи с
13 x €82.15 (13 x 160.67 лв.)
Допълнителна информация
Технически характеристики
| Технология | Laser, DLP |
|---|---|
| Яркост, lumens | 4 000 ANSI Lumens |
| Контраст | 50 000:1 |
| Разд. способност | 1920x1080 |
| Поддържане на формати | 16:9 (Native), 4:3 (Supported) |
| Звук | 15W |
| Шум при работа, dB | 29 dBA (ECO) |
| Коефициент на увеличение | 1.0x |
| Късофокусен | Throw Ratio: 0.496 |
| Входове | RS232 (D-sub) |
| Изходи | Audio out (3.5 mm), DC Out (5V/1.5A, USB-A) |
| HDMI | 2 HDMI |
| Лампа живот, h | 20,000 Hours (Standard) / 30,000 Hours (ECO) |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 28.6 x 21.6 x 11.6 |
| Тегло, kg | 2.9 kg |
| Цвят | White |
Shipping & Delivery

