| Тегло | 0,42 кг |
|---|---|
| Размери | 11 × 24 × 7 см |
Acer Power Adapter 65W_3PHY ADAPTER- EU POWER CORD (Bulk PACK) for Aspire 3,5 series, TravelMate
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
28,80 € / 56,33 лв.
за дома
ACER преносими компютри
999 налични
Купи с
на вноски започващи от 1.07 лв. (0.55 €)
Допълнителна информация
Технически характеристики
| Предназначен за | Лаптопи |
|---|---|
| Съвместимост | Aspire 3,5 series |
| Тип | Power adapter |
| Тип конектор 1 | 7.7 mm round / 90° angeld |
| Мощност, W | 65W |
| Дължина на кабела, cm | 175 cm |
| Цвят | Black |
| Други | 100-240 V, 50/60 Hz |
Shipping & Delivery
