| Тегло | 0,76 кг |
|---|
Acer Combo set AAK410 Keyboard & Mouse , Wireless, USB, Standard, Black, No Cyrillic
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
30,00 € / 58,67 лв.
за забавление и игри
ACER преносими компютри
999 налични
Купи с
на вноски започващи от 1.11 лв. (0.57 €)
Допълнителна информация
Технически характеристики
| Предназначен за | Настолни компютри |
|---|---|
| Комплектация | Keyboard & Mouse |
| Тип на свързване | Wireless |
| Интерфейс | USB |
| Бутони | Mouse: 3 buttons |
| Подсветка | - |
| Размери (Ш, Д, В), mm | Keyboard: 437 x 126 x 22 mm; Mouse: 63 x 112 x 30 mm |
| Цвят | Black |
| Тегло, g | Keyboard: 415 g; Mouse: 83 g |
| Други | No available cyrillicization |
Shipping & Delivery

