| Тегло | 0,108 кг |
|---|---|
| Размери | 5,6 × 12,2 × 1,3 см |
Acer 7in1 Type C dongle: 1 x HDMI, 3 x USB3.2, 1 x SD/TF, 1 x PD, Up to 5Gbps Data transmission speed
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
26,40 € / 51,63 лв.
за бизнеса и за дома
ACER преносими компютри
999 налични
Купи с
на вноски започващи от 0.98 лв. (0.50 €)
Допълнителна информация
Технически характеристики
| Предназначен за | Лаптопи |
|---|---|
| USB-C | 3 USB 3.2, 1 USB Type-C |
| RJ-45 | - |
| Видео интерфейс | HDMI |
| Докинг интерфейс | 3 USB 3.2, 1 USB Type-C, USB Power Delivery, Card reader |
| Съвместимост | Windows 10, Mac OS, Chrome OS |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 101 x 40 x 12.5 mm |
| Тегло, g | 58 g |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Natec Fowler Go Multiport Adapter 5 in 1, 2xUSB 3.0 HUB, HDMI 4K, USB-C PD, RJ45
40,84 € / 79,88 лв.
Докинг станция HP-МНОГОФУНКЦИОНАЛНА ДОКИНГ СТАНЦИЯ С КОМПАКТНИ РАЗМЕРИ
91,40 € / 178,76 лв.
Докинг станция Lenovo-ПОДОБРЯВА КАЧЕСТВОТО НА РАБОТНИЯ ПРОЦЕС И БЪРЗИНАТА НА РАБОТА.
295,26 € / 577,48 лв.

