| Тегло | 6,6 кг |
|---|---|
| Размери | 16 × 68,9 × 47,5 см |
Разпродадено




Asus TUF Gaming VG27UQ1A Gaming Monitor,27“ 4K (3840×2160), HDR, 160Hz, 300 cd/m2, ELMB Sync, 1ms response time, 95% DCI-P3, DisplayWidget Center, AMD FreeSync Premium, G-SYNC Compatible, Black
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
399,00 € / 780,38 лв.
за забавление и игри
ASUS монитори
Изчерпан
Допълнителна информация
Технически характеристики
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.155 x 0.155 mm |
| Време за реакция, ms | 1ms |
| Честота на опресняване, Hz | 160Hz |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 100 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Честота H/ V | 30 - 255 kHz / 48 - 160 Hz |
| Тип синхронизация | Adaptive-Sync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 2W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5 ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | - |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Монитор Fujitsu-БРИЛЯНТНО ЗРИТЕЛНО ИЗЖИВЯВАНЕ И УЛТРА ВИСОКА РЕЗОЛЮЦИЯ
463,36 € / 906,25 лв.
Монитор Fujitsu-МОНИТОР СПЕЦИАЛНО ПРОЕКТИРАН ЗА ИНТЕНЗИВНА ОФИС РАБОТА
246,73 € / 482,56 лв.
Монитор Samsung-ГЛЕДАЙ, ИГРАЙ И ЖИВЕЙ СТИЛНО.
275,59 € / 539,01 лв.
Монитор-БЕЗУПРЕЧНА КАРТИНА С ЯРКИ И ТОЧНИ ЦВЕТОВЕ
136,63 € / 267,23 лв.
Монитор-БЕЗУПРЕЧНИ ЦВЕТОВЕ С БЕЗПОГРЕШНА ТОЧНОСТ.
188,67 € / 369,01 лв.
Монитор-ПРЕДЛАГА НЕНАДМИНАТИ ВИЗУАЛИЗАЦИИ И КАРТИНА С НЕВЕРОЯТНИ ЦВЕТОВЕ
268,78 € / 525,69 лв.
НАСЛАДЕТЕ СЕ НА ПЕРФЕКТНА КАРТИНА, КОГАТО ИГРАЕТЕ ЛЮБИМИТЕ С ИГРИ
204,00 € / 398,99 лв.
ЯРКИ И КАЧЕСТВЕНИ ИЗОБРАЖЕНИЯ
127,31 € / 249,00 лв.
