Това непрекъсваемо ТЗИ устройство от APC ви помага да защитите вашите електронни устройства от токово пренапрежение и е идеалният избор за вашия дом и домашен офис. Вашите домашни устройства са чувствителни към повреди, предизвикани от смущения в ел. захранване. Когато мощността излезе извън очакваните нива, този UPS незабавно осигурява чисто захранване от батерията към вашите важни електронни устройства. С увеличен капацитет на мощност, това ТЗИ ви дава достатъчно време да продължите да работите спокойно и безпроблемно и да останете продуктивни в продължение на часове. Продуктивността ви, когато работите от вкъщи е пряко свързана с добрата ви интернет връзка. Независимо дали искате да си починете у дома, да работите или да учите, всички ваши устройства зависят от едно нещо – надеждна и чиста електроенергия. Автоматичното регулиране на напрежението (AVR) запазва живота на батерията и увеличава максимално времето на работа чрез коригиране на ниското напрежение без да се използва заряда на батерията.
APC Easy UPS 1200VA, 230V, AVR, IEC Sockets
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
125,19 € / 244,85 лв.
за бизнеса и за дома
APC непрекъсваеми ТЗИ
999 налични
Купи с
13 x €11.52 (13 x 22.53 лв.)
Описание
Допълнителна информация
| Тегло | 8,5 кг |
|---|---|
| Размери | 23,5 × 29,7 × 49,5 см |
Технически характеристики
| Вх.напрежение, V | 230 V +/-10% @ 100% load |
|---|---|
| Изх. мощност, VA | 1200 VA/650 W |
| Брой изводи | 6 |
| Тип изводи | IEC C14 |
| Батерия, тип | Lead acid |
| Защити | Surge protection, Automatic Voltage Regulation (AVR) |
| Технология | Line-Interactive |
| Стандарти | CB Meet EN62040-1 / CE / IEC-62040-1 / IEC-62040-2 EMC EN62040-2 C2 |
| Други | 190 x 140 x 390 mm |
Shipping & Delivery

