Това непрекъсваемо ТЗИ устройство от APC ви помага да защитите вашите електронни устройства от токово пренапрежение и е идеалният избор за вашия дом и домашен офис. Вашите домашни устройства са чувствителни към повреди, предизвикани от смущения в ел. захранване. Когато мощността излезе извън очакваните нива, този UPS незабавно осигурява чисто захранване от батерията към вашите важни електронни устройства. С увеличен капацитет на мощност, това ТЗИ ви дава достатъчно време да продължите да работите спокойно и безпроблемно и да останете продуктивни в продължение на часове. Продуктивността ви, когато работите от вкъщи е пряко свързана с добрата ви интернет връзка. Независимо дали искате да си починете у дома, да работите или да учите, всички ваши устройства зависят от едно нещо – надеждна и чиста електроенергия. Автоматичното регулиране на напрежението (AVR) запазва живота на батерията и увеличава максимално времето на работа чрез коригиране на ниското напрежение без да се използва заряда на батерията.
APC Easy UPS 700VA, 230V, AVR, IEC Sockets
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
99,52 € / 194,64 лв.
за бизнеса и за дома
APC непрекъсваеми ТЗИ
999 налични
Купи с
на вноски започващи от 3.69 лв. (1.89 €)
Описание
Допълнителна информация
| Тегло | 5 кг |
|---|---|
| Размери | 22,2 × 34,5 × 14,2 см |
Технически характеристики
| Вх.напрежение, V | 230 V +/-10% @ 80% load |
|---|---|
| Изх. мощност, VA | 700 VA/360 W |
| Брой изводи | 4 |
| Тип изводи | IEC C14 |
| Батерия, тип | Lead acid |
| Защити | Surge protection, Automatic Voltage Regulation (AVR) |
| Технология | Line-Interactive |
| Стандарти | CB Meet EN62040-1 / CE / IEC-62040-1 / IEC62040-2 |
| Други | 138 x 98 x 310 mm |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
APC Smart-UPS SRT 1000VA 230V + Smart-UPS SRT 19″ Rail Kit for Smart-UPS SRT 2.2/3kVA
998,14 € / 1952,19 лв.

