| Тегло | 15 кг |
|---|---|
| Размери | 48 × 35,5 × 15,5 см |
APC Back-UPS Pro 2200VA for Gaming, 230V, Pure Sinewave, LCD, White, Schuko
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
396,72 € / 775,92 лв.
за бизнеса и за дома
APC непрекъсваеми ТЗИ
999 налични
Купи с
13 x €36.49 (13 x 71.37 лв.)
Допълнителна информация
Технически характеристики
| Вх.напрежение, V | 230V (Input voltage range for main operations: 168 - 302V) |
|---|---|
| Изх. мощност, VA | 2200VA / 1320W |
| Брой изводи | 6 |
| Тип изводи | 2x IEC 320 C13 + 4x Schuko |
| Батерия, тип | Lead-acid battery |
| Защити | Circuit breaker; Surge Protection and Filtering |
| Технология | Line-Interactive |
| Стандарти | CE, EAC, UKCA |
| Други | Sine wave, IP20 |
Shipping & Delivery

