Това висококачествено непрекъсваемо ТЗИ от АРС захранва вашия компютър и електронно оборудване по време на бури и прекъсвания на ел. захранване. Това ТЗИ разполага с автоматична регулация на волтажа (AVR), която наглася ниските и високите напрежения към безопасни стойности, така че да работите безпроблемно по време на прекъсвания и пренапрежения. Батерията на ТЗИ-то извършва периодична самодиагностика, която ви гарантира, че всеки проблем с батерията ще бъде засечен своевременно и ще знаете кога е необходимо да я подмените. Това ТЗИ резервира мощност и време на работа за свързаното оборудване, което изисква резервно захранване на батерия, като същевременно с това осигурява защита само от пренапрежение за по-малко критичното и важно оборудване. UPS-ът включва свързаното към него оборудване автоматично след като се е изключил в случаи на изтощаване на батерията му. LED статус дисплея на UPS-а ви осигурява лесна за разчитане и разбиране информация, която ви осведомява за състоянието на захранването.
APC Back-UPS 950VA, 230V, AVR, Schuko Sockets
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
126,91 € / 248,21 лв.
за бизнеса и за дома
APC непрекъсваеми ТЗИ
999 налични
Купи с
13 x €11.67 (13 x 22.82 лв.)
Описание
Допълнителна информация
| Тегло | 6,6 кг |
|---|---|
| Размери | 40,5 × 17 × 21 см |
Технически характеристики
| Вх.напрежение, V | 230V |
|---|---|
| Изх. мощност, VA | 950 VA/ 520 W |
| Брой изводи | 6 |
| Тип изводи | DIN (Schuko), RJ45 10/100/1000 Base-T Ethernet protection, USB |
| Батерия, тип | Lead-acid battery |
| Защити | Surge protection, Automatic Voltage Regulation (AVR) |
| Технология | Line-Interactive |
| Стандарти | CB, CE, EN / IEC 62040-1, EN / IEC 62040-2 |
| Други | 120 x 355 x 160 mm |
Shipping & Delivery
