| Тегло | 0,5 кг |
|---|---|
| Размери | 13 × 19 × 3 см |
Разпродадено
Apacer AC633, 5TB 2.5″ SATA HDD USB 3.2 Military-Grade Shockproof Portable Hard Drive
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
221,79 € / 433,78 лв.
за бизнеса и за дома
APACER памети и аксесоари
Изчерпан
Допълнителна информация
Технически характеристики
| Предназначен за | Обща употреба |
|---|---|
| Капацитет, GB | 5 000 GB (5 TB) |
| Външен/ вътрешен | External |
| Размер, inch | 2.5" (6.35 cm) |
| Скорост, об/мин | SuperSpeed up to 5Gbps for USB 3.2 Gen 1, Hi-Speed up to 480Mbps for USB 2.0 |
| Интерфейс | SuperSpeed USB 3.2 Gen 1, backward compatible with USB 2.0 specification |
| Цвят | Blue |
| Други | (L)140 x (W)89.37 x (H)27.4 mm, 374 g |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Apacer AC533, 2TB 2.5″ SATA HDD USB 3.2 Portable Hard Drive Plastic / Rubber Jet black
108,86 € / 212,91 лв.
