Прожектирайте ясна картина с проектора X1128H. С яркост до 4500 лумена получавате ярки и ясни изображения дори в силно осветени средноголеми помещения. Реалистичните цветове са възможни благодарение на технологиите Acer LumiSense, ColorBoost3D и Color Safe II, докато Acer BlueLightShield предпазва очите ви.
Мултимедиен проектор Acer-ПРОЖЕКТИРАЙТЕ ЯСНА КАРТИНА.
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
331,20 € / 647,77 лв.
за дома
Acer Projector X1128H, DLP, SVGA (800×600), 4800Lm, 20 000:1, 3D ready, 40 degree Auto keystone, ACpower on, HDMI, VGA, RCA, USB(Type A, 5V/1.5A), Audio in, 1x3W, 2.7kg, Black
999 налични
Купи с
13 x €30.47 (13 x 59.59 лв.)
Описание
Допълнителна информация
| Производител |
|---|
Отзиви (0)
Бъдете първият написал отзив за “Мултимедиен проектор Acer-ПРОЖЕКТИРАЙТЕ ЯСНА КАРТИНА.”
Технически характеристики
| Технология | DLP |
|---|---|
| Яркост, lumens | 4 800 ANSI Lumens |
| Контраст | 20 000:1 |
| Разд. способност | 800x600 |
| Размер на екрана, inch | 23" ~ 300" (58cm ~ 762cm) |
| Поддържане на формати | 4:3 (Native), 16:9 (Supported) |
| Звук | 1 x 3W Mono |
| Шум при работа, dB | 32 dBA (Standard), 24 dBA (ECO) |
| Коефициент на увеличение | 1.1x |
| Входове | VGA, PC Audio, Composite Video |
| Изходи | PC Audio, VGA, RS232, USB (Type A) |
| HDMI | HDMI |
| Лампа, W | 220W |
| Лампа живот, h | 6,000 Hours (Standard) / 10,000 Hours (ECO) / 15,000 Hours (ExtremeEco) |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 31.3 x 24.0 x 11.4 |
| Тегло, kg | 2.70 kg |
| Цвят | Black |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Мултимедиен проектор Acer-ИДЕАЛЕН ЗА ГЛЕДАНЕ НА ФИЛМИ И ПРЕЗЕНТИРАНЕ НА РАБОТА.
367,34 € / 718,45 лв.
Мултимедиен проектор Acer-ИДЕАЛНИЯТ МУЛТИМЕДИЕН ПРОЕКТОР ЗА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА ДОМАШНОТО КИНО
218,87 € / 428,07 лв.
Мултимедиен проектор Acer-ИСТИНСКО КИНО ИЗЖИВЯВАНЕ У ДОМА
945,38 € / 1849,00 лв.
Мултимедиен проектор Acer-НАСЛАДЕТЕ СЕ НА ЛЮБИМИТЕ СИ ФИЛМИ И ИГРИ ПО ИЗЦЯЛО НОВ НАЧИН
167,85 € / 328,29 лв.
Мултимедиен проектор Acer-НЕНАДМИНАТИ ПО РЕАЛНОСТ ТОНОВЕ И ЦВЕТОВЕ.
341,33 € / 667,58 лв.
Мултимедиен проектор Acer-ПРОЕКТИРАЙ ЯСНО.
402,48 € / 787,18 лв.
Мултимедиен проектор Acer-ПРОФЕСИОНАЛНИ ЦВЕТОВЕ И ПЕРФЕКТНА ВИДИМОСТ
443,36 € / 867,14 лв.
Мултимедиен проектор Acer-ЯСНА КАРТИНА С ОТЛИЧНО КАЧЕСТВО И НЕВЕРОЯТНИ ЦВЕТОВЕ
367,34 € / 718,45 лв.

Отзиви
Все още няма отзиви.