Стилно, компактно и надеждно DCP-1512Е Това изключително компактно мултифункционално устройство комбинира в себе си печат, сканиране и копиране, което го прави идеалното решение за един малък и домашен офис. Печатът е удоволствие, а Вие сте спокоен за бъдещето на Вашия бизнес. Лесно за инсталиране и ползване DCP-1512E има тава за хартия за 150 листа и лесна за подмяна тонер касета за 700 страници, така ще прекарате по-малко време в зареждане с хартия и повече време в печат. Всичко това в съчетание с надеждността от която се нуждаете и която Brother Ви гарантира. Печат, копиране и сканиране; Скорост 20 страници в минута; Двуредов LCD дисплей.
Brother DCP-1512E Laser Multifunctional
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
158,50 € / 310,00 лв.
за бизнеса
BROTHER многофункционални устройства
999 налични
Купи с
13 x €14.58 (13 x 28.52 лв.)
Описание
Допълнителна информация
| Тегло | 9 кг |
|---|---|
| Размери | 46 × 50 × 45 см |
Технически характеристики
| Достъпни функции | Print, Copy, Scan |
|---|---|
| Принтер скорост черно, стр./мин | Up to 20 ppm (A4); FPOT: Less than 10 seconds |
| Принтер резолюция | Up to 2400 x 600 dpi (HQ1200 technology) |
| Скенер, тип | Color scanner; TWAIN, WIA and ICA Compliant |
| Скенер резолюция | Up to 600 x 1200 dpi (optical) (from Scanner Glass); Up to 19200 x 19200 dpi (interpolated) |
| Методи на сканиране и функции за подобрение | Scan to: E-mail, Image, File |
| Копир скорост черно, копия/мин | 20 cpm; FCOT: 12 seconds |
| Копир резолюция | Up to 600 x 600 dpi |
| Брой копия | Up to 99 copies |
| Мащабиране | 25 to 400% (in 1% increments) |
| Факс, тип | - |
| Факс резолюция | - |
| Скорост на модема | - |
| Памет, страници | - |
| Съкратено набиране | - |
| Групово набиране/ Дестинации | - |
| Режим за корекция на грешки при изпращане | - |
| Интерфейс | Hi-Speed USB 2.0 |
| Мрежа | - |
| Безжична мрежа | - |
| Памет, MB | 16 MB |
| Медия, тип | Plain Paper, Recycled Paper |
| Медия, размер | A4, Letter, Legal, Folio |
| Медия, g/m2 | 65 - 105 g/m2 |
| Капацитет за хартия - Входяща тава | Up to 150 sheets of 80 g/m2 Plain paper |
| Капацитет за хартия - Изходяща тава | Up to 50 sheets of 80 g/m2 Plain Paper (face-down delivery to the face-down output paper tray) |
| ADF | - |
| Двустранен печат | - |
| Дисплей | LCD Display: 16 characters x 2 lines |
| Консумативи | Standard: TN-1030 (Yield: 1,000pages); Drum:DR-1030 (Yield: 10,000pages) |
Shipping & Delivery

