Малък офис? Вие току що открихте перфектния принтер. Може да е малък на размери, но е изключително ефективен. Със скорост на печат от 20 стр/мин и време за излизане на първа отпечатка за по-малко от 10 секунди, няма да Ви се налага вече да чакате. Тавата за хартия за 150 листа също Ви пести време, като намалява времето прекарано в презареждане. Намалявате разходите с отделните тонер и барабан, като подменяте само консуматива, който е изразходван. Този надежден монохромен лазерен принтер е толкова бърз, компактен и печата в изключително качество. Инсталирането му е детска игра, просто включете захранващия и USB кабели, преминете през инструкциите на екрана и след няколко минути вече ще печатате. Иновативната технология „Без засядане“ прави печата безпроблемен ограничавайки намачкването на хартията.
Brother HL-1112E Laser Printer
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
100,21 € / 195,99 лв.
за бизнеса и за дома
BROTHER принтери
999 налични
Купи с
13 x €9.22 (13 x 18.03 лв.)
Описание
Допълнителна информация
| Тегло | 5,47 кг |
|---|---|
| Размери | 30,8 × 40,8 × 28 см |
Технически характеристики
| Натоварване, стр./месец | n/a |
|---|---|
| Скорост, стр./мин. | 20 ppm (А4); FPOT: 10 sec |
| Резолюция | 600 x 600 dpi (2400 x 600 dpi with resolution control) |
| Медия, тип | Different types of paper |
| Медия, размер | A4 |
| Капацитет за хартия - Входяща тава | Standard input tray - 150 Sheets |
| Капацитет за хартия - Изходяща тава | 50 sheets face down (80g/m2) |
| Двустранен печат | - |
| Памет, MB | 1 MB |
| Интерфейс | Full-Speed USB 2.0 |
| Мрежа | - |
| Безжична мрежа | - |
| Консумативи | Toner Standard Yield: TN-1030 - 1 000 pages, Drum:DR-1030 - 10 000 pages (1 page / job) |
| Съвместими операционни системи | Win/Mac/Linux |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 340 x 238 x 189 |
| Дисплей | N/A |
| Цвят | Black |
| Други | GDI |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Xerox B310DNI A4 mono printer 40ppm. Duplex, network, wifi, USB, 250 sheet paper tray
206,50 € / 403,88 лв.

