Beurer HC 100 е невероятен сешоар, който ви помага да изсушите косата си бързо и да я стилизирате по желания от вас начин безпроблемно. Той има супер мощен мотор и супер леко тегло, които ви гарантират, че може да го вземете със себе си безпроблемно. Това ви гарантира, че няма да правите компромис с прическата си, дори когато сте на път или в движение. Beurer HC 100 има 4 температурни настройки и настройки на вентилатора, така че да изберете най-подходящия начин за нежно изсушаване на косата си. Освен това избраните от вас настройки са лесно видими на LED дисплея на устройството. Този сешоар разполага с магнитни приставки – дифузер и дюза, които се поставят изключително бързо и лесно върху устройството. Освен това сешоарът има и магнитен махащ се филтър, който ви гарантира бързо и лесно почистване. Beurer HC 100 има впечатляващ дизайн, доста дълъг кабел от цели 2.8 метра и удобно ухо за закачане, което ви позволява да го съхранявате безпроблемно.
Beurer HC 100 Excellence Hair dryer, ECO technology, lightweight and ergonomic, Slim, magnetic nozzle and diffuser, Ion function, 4 temperature and blower settings, Integrated memory function
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
189,99 € / 371,59 лв.
за дома
BEURER уреди за здраве и красота
999 налични
Купи с
13 x €17.48 (13 x 34.19 лв.)
Описание
Допълнителна информация
| Тегло | 1,794 кг |
|---|---|
| Размери | 33,2 × 10 × 24,6 см |
Технически характеристики
| Мощност, W | 1700 W |
|---|---|
| Степени на температура | 4 flexible temperature and blower settings for gentle drying |
| Скорости | 2 |
| Йонизираща функция | yes |
| Функция студен въздух | yes |
| Концентратор на въздух | yes |
| Дифузер за обем | yes |
| Дължина на кабела, m | Salon-compatible cable with a length of 2.80 m |
| Цвят | Black/Pink |
| Други | Integrated memory function – for storing preset temperature and blower settings; Removable filter for easy cleaning; ECO technology, lightweight and ergonomic |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Сешоар Crown CHD-13BWS
25,00 € / 48,90 лв.
- Цвят: Черен
- Гаранция: 24 м.
- Други: Kонтакт за самобръсначка , Автоматичен предпазител , Бутон за включване/изключване , Възможност за монтиране на стена
- Мощност W: 1300
Сешоар Dyson SUPERSONIC HD07 Ceramic Pop (508245-01)
504,59 € / 986,89 лв.
- Технология:Интелигентен контрол на топлината
- Аксесоари:Приставка за нежна струя; Приставка широк гребен , Приставка за хвърчащи косми
- Цвят:Розов
- Гаранция:24 м.
- Други:Предпазен филтър
- Мощност (W):1600
- Тегло (kg):0.66
- Височина (m):0.25
- Ширина (m):0.08
- Дължина (m):0.10
- Вид мотор:V9
- Настройки на температурата:4
- Настройки на скоростта:3
- Концентратор 1 (мм):8
- Студена струя:ДА
- Йонизация:ДА
- Дължина на кабела (м):2.80
- Дифузер:ДА
- Магнитни приставки:ДА
Сешоар Philips BHD504/00***
50,00 € / 97,79 лв.
- Технология: ThermoShield
- Цвят: Черен
- Гаранция: 24 м.
- Мощност (W): 2100
- Тегло (kg): 1.09
Сешоар Philips BHD530/00
65,82 € / 128,73 лв.
- Технология: ThermoShield
- Цвят: Розов
- Гаранция: 24 м.
- Мощност (W): 2300
- Тегло (kg): 1.09
Сешоар Philips BHD720/10
121,94 € / 238,49 лв.
- Технология: ThermoShield Advanced
- Аксесоари: Водни и минерални йони
- Цвят: Лилав
- Гаранция: 24 м.
- Други: Интелигентен режим за сушене с горещ и студен въздух

