| Тегло | 1,01 кг |
|---|---|
| Размери | 22,5 × 33,8 × 8,8 см |
Beurer HC 40 Travel hair dryer, 2000 W, Narrow nozzle attachment, Ion function, 3 heat & blower settings, cold air, Hot-cold alternating mode, Removable safety filter, overheating protection, Bag
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
43,99 € / 86,04 лв.
за дома
BEURER уреди за здраве и красота
999 налични
Купи с
на вноски започващи от 1.63 лв. (0.83 €)
Допълнителна информация
Технически характеристики
| Мощност, W | 2000 W |
|---|---|
| Степени на температура | 3 heating and fan levels including cold air function |
| Скорости | 3 blower settings |
| Йонизираща функция | Integrated |
| Функция студен въздух | yes, lockable cold air setting |
| Концентратор на въздух | yes |
| Дифузер за обем | - |
| Дължина на кабела, m | 1.80 m |
| Цвят | Rose gold |
| Други | LED operating display; Removable Safety Filter; Overheat protection; Ergonomic folding handle; Includes styling nozzle and practical storage bag |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Сешоар Crown CHD-13BWS
25,00 € / 48,90 лв.
- Цвят: Черен
- Гаранция: 24 м.
- Други: Kонтакт за самобръсначка , Автоматичен предпазител , Бутон за включване/изключване , Възможност за монтиране на стена
- Мощност W: 1300
Сешоар Dyson SUPERSONIC HD07 Ceramic Pop (508245-01)
504,59 € / 986,89 лв.
- Технология:Интелигентен контрол на топлината
- Аксесоари:Приставка за нежна струя; Приставка широк гребен , Приставка за хвърчащи косми
- Цвят:Розов
- Гаранция:24 м.
- Други:Предпазен филтър
- Мощност (W):1600
- Тегло (kg):0.66
- Височина (m):0.25
- Ширина (m):0.08
- Дължина (m):0.10
- Вид мотор:V9
- Настройки на температурата:4
- Настройки на скоростта:3
- Концентратор 1 (мм):8
- Студена струя:ДА
- Йонизация:ДА
- Дължина на кабела (м):2.80
- Дифузер:ДА
- Магнитни приставки:ДА
Сешоар Philips BHD003/00
17,35 € / 33,93 лв.
- Цвят: Розов
- Гаранция: 24 м.
- Мощност (W): 1400
- Тегло (kg): 0.41
- Височина (m): 0.20
Сешоар Philips BHD274/00
54,59 € / 106,77 лв.
- Технология: ThermoProtect
- Цвят: Черен
- Гаранция: 24 м.
- Мощност (W): 2200
- Тегло (kg): 0.85
Сешоар Philips BHD837/10
208,67 € / 408,12 лв.
- Технология: ThermoShield Advanced
- Аксесоари: Водни йони; Режим Auto-Cleaning
- Цвят: Розов
- Гаранция: 24 м.
- Автоматични програми: 4

