Beurer HC 35 е мощен и компактен сешоар, който ви помага да сушите и да оформяте косата си лекота и удобство. Сешоарът има йонна функция за мека и бляскава коса, както и 3 нива на нагряване и сила на работа. Освен това сешоарът разполага с функция за студен въздух. Този сешоар има тънка и компактна дюза, както и удобно ухо за закачане.
Beurer HC 35 Ocean Compact hair dryer, 2000 W, nozzle attachment, Ion function, LED display, 3 heat settings, 3 blower settings, cold air, overheating protection, Bag
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
38,46 € / 75,22 лв.
за дома
BEURER уреди за здраве и красота
Купи с
на вноски започващи от 1.43 лв. (0.73 €)
Описание
Допълнителна информация
| Тегло | 0,9081 кг |
|---|---|
| Размери | 23,5 × 9 × 13,1 см |
Технически характеристики
| Мощност, W | 2000 W |
|---|---|
| Степени на температура | 3 heating and fan levels including cold air function |
| Скорости | 3 blower settings |
| Йонизираща функция | Integrated |
| Функция студен въздух | yes |
| Концентратор на въздух | yes |
| Дифузер за обем | - |
| Цвят | Ocean |
| Други | Removable Safety Filter; Ergonomic folding handle; Soft Touch Surface; Includes styling nozzle and practical storage bag |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Сешоар Crown CHD-1201 WS
25,00 € / 48,90 лв.
- Цвят: Бял
- Функции: Силна въздушна струя
- Гаранция: 24 м.
- Други: Kонтакт за самобръсначка , Автоматичен предпазител , Бутон за включване/изkлючване
- Мощност W: 1100
Сешоар Crown CHD-1800 PH
40,31 € / 78,84 лв.
- Цвят: Бял
- Функции: Автоматично изключване
- Гаранция: 24 м.
- Други: Инфрачервен сензор , Мощен мотор , Лесно монтиране на стена
- Мощност W: 1800
Сешоар Crown HDC-1012-T
12,24 € / 23,94 лв.
- Цвят: Бял
- Гаранция: 24 м.
- Мощност (W): 1250
- Тегло (kg): 0.50
- Вид мотор: DC
Сешоар Crown HDC-1222-T
17,35 € / 33,93 лв.
- Цвят: Бял
- Гаранция: 24 м.
- Мощност (W): 2200
- Тегло (kg): 0.70
- Вид мотор: DC
Сешоар Crown HDC-1424 Pink
9,69 € / 18,95 лв.
- Цвят: Розов
- Гаранция: 24 м.
- Мощност (W): 1200
- Тегло (kg): 0.30
- Вид мотор: DC
Сешоар Philips BHD360/20
37,76 € / 73,85 лв.
- Цвят: Син
- Гаранция: 24 м.
- Мощност (W): 2100
- Тегло (kg): 1.09
- Височина (m): 0.30
Сешоар Philips BHD500/00
48,47 € / 94,80 лв.
- Технология: ThermoShield
- Цвят: Бял
- Гаранция: 24 м.
- Мощност (W): 2100
- Тегло (kg): 1.09

