Този сешоар е подходящ за бързо и нежно изсушаване на косата ви. Благодарение на двете настройки за температура и сила на въздушната струя, сешоарът може лесно да се адаптира към индивидуалните ви нужди. Допълнителната функция за студен въздух фиксира и запазва прическата за по-дълготраен резултат. Вградената йонна технология неутрализира статичното електричество чрез отрицателни йони, като предпазва косата и ? придава естествен копринен блясък. Сешоарът е идеален спътник при пътуване – може да се пригоди към две различни мрежови напрежения (100–120 V и 220–240 V) и разполага със сгъваема дръжка за по-удобно съхранение.
Beurer HC 25 LE 2025
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
29,99 € / 58,66 лв.
за дома
BEURER уреди за здраве и красота
999 налични
Купи с
на вноски започващи от 1.11 лв. (0.57 €)
Описание
Допълнителна информация
| Тегло | 0,58 кг |
|---|---|
| Размери | 23,5 × 9 × 13,1 см |
Технически характеристики
| Мощност, W | Powerful 1600 W for fast and effective drying |
|---|---|
| Степени на температура | 2 heat levels and fan speeds |
| Скорости | 2 speeds |
| Йонизираща функция | Integrated |
| Функция студен въздух | yes, Cold air setting - for long lasting styling |
| Концентратор на въздух | yes |
| Дифузер за обем | - |
| Цвят | Black |
| Други | Foldable handle - perfect for travelling, Removable Safety Filter - for easy cleaning, Soft Touch Surface, With narrow professional nozzle, Automatic overheat protection, Loop for hanging - for easy storage |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Сешоар Crown CHD-13BWS
25,00 € / 48,90 лв.
- Цвят: Черен
- Гаранция: 24 м.
- Други: Kонтакт за самобръсначка , Автоматичен предпазител , Бутон за включване/изключване , Възможност за монтиране на стена
- Мощност W: 1300
Сешоар Finlux HDF-2215 R
17,35 € / 33,93 лв.
- Цвят: Черен
- Гаранция: 24 м.
- Мощност (W): 2200
- Тегло (kg): 0.76
- Вид мотор: DC
Сешоар Finlux HDF-2220 PRO
19,90 € / 38,92 лв.
- Цвят: Черен
- Гаранция: 24 м.
- Мощност (W): 2200
- Тегло (kg): 1.30
- Вид мотор: AC
Сешоар Philips BHD274/00
54,59 € / 106,77 лв.
- Технология: ThermoProtect
- Цвят: Черен
- Гаранция: 24 м.
- Мощност (W): 2200
- Тегло (kg): 0.85
Сешоар Philips BHD504/00***
50,00 € / 97,79 лв.
- Технология: ThermoShield
- Цвят: Черен
- Гаранция: 24 м.
- Мощност (W): 2100
- Тегло (kg): 1.09
Сешоар Philips BHD530/00
65,82 € / 128,73 лв.
- Технология: ThermoShield
- Цвят: Розов
- Гаранция: 24 м.
- Мощност (W): 2300
- Тегло (kg): 1.09
Сешоар Philips BHD628/00 PRESTIGE SenseIQ
157,65 € / 308,34 лв.
- Технология: SenseiQ
- Аксесоари: Въртящ се на 360 градуса концентратор
- Цвят: Бял
- Гаранция: 24 м.
- Други: Регулиране на температурата на въздушния поток повече от 4 000 пъти за едно сушене

