Beurer HL 76 е невероятен епилатор, който ви помага да постигнете дълготрайни резултати и да имате гладка и мека кожа след епилиране. Той разполага с прецизна приставка, приставка бръснач, приставка тример (4мм) и плъзгаща се приставка. Всяка една от тях е специално проектирана, за да ви осигуря перфектни резултати в специфичната зона, която епилирате. Освен това уредът разполага с ярка LED светлина, която подобрява видимостта по време на епилация, а гъвката епилираща глава с 42 пинсети ви гарантира безупречни резултати. Този епилатор може да се използва както върху мокра кожа, когато се къпете, така и върху суха кожа. Освен това той има две скорости на работа, индикатор за ниво на батерия, заключване при пътуване, четка за почистване, защитна капачка и торбичка за съхранение.
Beurer HL 76 4-in-1 Epilator wet & dry , 42 tweezers, Extra-bright LED light, 2 speed settings, 2x epilator attachments (glide & precision attachment) & 2x shaver attachments (shaving & trimming attachment), Cordless, Powerful lithium-ion battery, Operat
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
64,30 € / 125,76 лв.
за дома
BEURER уреди за здраве и красота
Купи с
на вноски започващи от 2.39 лв. (1.22 €)
Описание
Допълнителна информация
| Тегло | 0,636 кг |
|---|---|
| Размери | 4,9 × 14,6 × 5 см |
Технически характеристики
| Тип | 42 Tweezers, 2-in-1: epilation and shaving |
|---|---|
| Скорости | 2 speed settings |
| Осветление | Extra-bright LED light |
| Бръснеща глава | yes, 2x shaver attachments (shaving & trimming attachment) |
| Приставка за деликатни зони | yes, trim attachment (4 mm) |
| Работа на батерия | yes, Cordless use thanks to powerful lithium-ion battery: approx. 40 min. operating time |
| Работа под течаща вода | yes |
| Дължина на кабела, m | - |
| Аксесоари | Extensive accessories: Incl. storage bag, cleaning brush, charging and storage station, protective cap, USB-C charging cable |
| Цвят | White/Pink |
| Други | Ergonomic non-slip handle; Charging time: approx. 90 min.; Wet & dry – can also be used in the shower or in the bath; Travel lock; Battery level indicator |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Епилатор Braun Silk-epil 5-810
113,78 € / 222,53 лв.
Епилатор Braun Silk-epil 7 7-000 Flamingo
101,53 € / 198,58 лв.
Епилатор Braun Silk-epil 9 flex, 9011
193,88 € / 379,20 лв.
Епилатор Braun Silk-epil SE3202
59,69 € / 116,74 лв.
Епилатор Braun Silk-epil SES 9481 3D, златен
272,96 € / 533,86 лв.
Епилатор и почистваща четка за лице Braun FaceSpa Pro Silk-épil 911
194,39 € / 380,19 лв.
Фотоепилатор BRAUN IPL PL3132 WHT/LAV- 350000 flash
352,04 € / 688,53 лв.

