HC 45 е невероятна четка, която ви гарантира перфектна прическа и отлично оформена коса. Тя ви помага да стилизирате и да изсушавате косата си едновременно. Стилното керамично кератиново покритие осигурява достатъчно защита за косата ви по време на употреба. Овалната форма на четката ви помага да създадете допълнително обем на косата си, а отличната мощност от 1000 watts ви гарантира бързи резултати. Тази четка има 2 нива на загряване и функция за фиксиране на прическата ви чрез студен въздух. Четката разполага с йонна функция, която ви гарантира бляскава и гладка коса.
Beurer HC 45 Ocean 2-in-1 volumising hair dryer brush, ionic function, caremic coating, 1000W, 2 heat and blower settings incl. cold air function
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
38,17 € / 74,65 лв.
за дома
BEURER уреди за здраве и красота
Купи с
на вноски започващи от 1.42 лв. (0.73 €)
Описание
Допълнителна информация
| Тегло | 0,7004 кг |
|---|---|
| Размери | 12,5 × 43 × 10,6 см |
Технически характеристики
| Мощност, W | 1000 W |
|---|---|
| Покритие | Keratin & ceramic coating |
| Йонизираща функция | yes, Ion function for smooth and shiny hair |
| Функция студен въздух | yes |
| Въртене в две посоки | - |
| Настройки на температура | yes, 2 heat and blower settings incl. cold air function |
| Настройки на скорост | - |
| Автоматично изключване | - |
| Приставки | - |
| Дължина на кабела, m | 1.8 m; 360 °C swivel cable |
| Цвят | Ocean |
| Други | Oval shape creates volume right at the root; Special combination of bristles gently detangles the hair; Includes practical hanging eyelet |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Електрическа четка за зъби Oral B iO S7 Black***
249,49 € / 487,96 лв.
- Функции: 5 режима за на работа; Интерактивен цветен дисплей-прави инструктаж в реално време
- Гаранция: 24 м.
- Други: Отстраняване на зъбната плака , 1 бр. кръгла глава с микровибрации; 1 бр. калъф за пътуване; 1 бр. станция за бързо зареждане , Свързване с приложението Oral-B чрез Bluetooth; Вграден 2-минутен таймер Сензор за натиск

