Beurer KS 19 Vintage впечатлява със стилна стъклена повърхност и уникален винтидж дизайн, който придава характер и елегантност на всяка кухня. С ултратънък профил от само 16 мм, везната заема минимално пространство и се съхранява лесно. С практичната функция тара и сензорно управление с докосване, тя е идеалният помощник при готвене и печене. Големият и лесен за разчитане LCD дисплей гарантира яснота при измерванията, а гладката стъклена повърхност се почиства бързо и без усилие, съчетавайки стил и функционалност в едно.
Beurer KS 19 Vintage kitchen scale; 5 kg / 1 g
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
21,99 € / 43,01 лв.
за дома
BEURER уреди за здраве и красота
999 налични
Купи с
на вноски започващи от 0.82 лв. (0.42 €)
Описание
Допълнителна информация
| Тегло | 1,001 кг |
|---|---|
| Размери | 18,5 × 3,9 × 23,9 см |
Технически характеристики
| Капацитет, kg | 5 kg |
|---|---|
| Точност, g | 1g |
| LCD дисплей | yes, Display sizе: 4.6 cm x 2.4 cm |
| Функция за измерване на течности | yes |
| Функция Тара | yes |
| Автоматично изключване | yes, Automatic switch-off, overload indicator |
| Материал | Glass |
| Цвят | White |
| Други | Modern touch key operation; Easy-to-clean glass surface; Ultra-slim: Only 16 mm; 1 x 3 V CR2032 battery |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Кантар Tefal PP1500V0
23,47 € / 45,90 лв.
- Функции: Капацитет до 160 кг
- Гаранция: 24 м.
- Други: Тънък корпус 22мм , 2 бр. батерии ААА , Цвят: Сив
Кантар Tefal PP1503V0
22,96 € / 44,91 лв.
- Функции: Капацитет до 160 кг
- Гаранция: 24 м.
- Други: Цвят: Син , 2 бр. батерии ААА

