Тази кухненска везна е идеалният ви помощник в меренето на различни продукти. Тя има следните характеристики: модерни тъч бутони; практична функция тара; 5 кг максимално натоварване; градация на измерване с по 1 гр; ултра тънка; има лесен за разчитане LCD дисплей с 20 мм размер на цифрите; автоматично изключване; индикатор при претоварване; избор между различни мерни единици: гр, униция, паунд, мл; в комплекта има включена 1 бр. CR2032 батерия.
Beurer KS 19 berry kitchen scale; 5 kg / 1 g
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
21,99 € / 43,01 лв.
за дома
BEURER уреди за здраве и красота
999 налични
Купи с
на вноски започващи от 0.82 лв. (0.42 €)
Описание
Допълнителна информация
| Тегло | 0,5 кг |
|---|---|
| Размери | 18,5 × 4 × 24 см |
Технически характеристики
| Капацитет, kg | 5 kg |
|---|---|
| Точност, g | 1g |
| LCD дисплей | yes, Digit size: 20 mm |
| Функция за измерване на течности | yes |
| Функция Тара | yes |
| Автоматично изключване | yes, Automatic switch-off, overload indicator |
| Материал | Glass |
| Цвят | Berry |
| Други | Modern touch key operation; Easy-to-clean glass surface; 1 x 3 V CR2032 battery |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Кантар Tefal PP1400V0
19,39 € / 37,92 лв.
- Гаранция: 24 м.
- Други: Цвят: Черен , Капацитет до 150 кг. , Тънък корпус 22 мм; Батерия CR2032
Кантар Tefal PP1401V0
19,39 € / 37,92 лв.
- Функции: Капацитет до 150 кг.
- Гаранция: 24 м.
- Други: Цвят: Бял , Тънък корпус 22мм , Батерия CR2032
Кантар Tefal PP1403V0
19,39 € / 37,92 лв.
- Функции: Капацитет до 150 кг.
- Гаранция: 24 м.
- Други: Тънък корпус 22мм , Батерия CR2032 , Цвят: Розов
Кантар Tefal PP1503V0
22,96 € / 44,91 лв.
- Функции: Капацитет до 160 кг
- Гаранция: 24 м.
- Други: Цвят: Син , 2 бр. батерии ААА
