Тази кухненска везна внася нов свеж облик във вашия дом. Атрактивната й шарка добавя доза цвят във вашата кухня. Тя има следните характеристики: модерно управление чрез докосване на бутоните й; лесна за почистване стъклена повърхност; функция тара претегляне; автоматично изключване; индикатор за претоварване; размер на цифрите: 22 мм.
Beurer KS 19 fresh kitchen scale; 5 kg / 1 g
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
21,99 € / 43,01 лв.
за дома
BEURER уреди за здраве и красота
999 налични
Купи с
на вноски започващи от 0.82 лв. (0.42 €)
Описание
Допълнителна информация
| Тегло | 0,5 кг |
|---|---|
| Размери | 18,5 × 4 × 24 см |
Технически характеристики
| Капацитет, kg | 5 kg |
|---|---|
| Точност, g | 1g |
| LCD дисплей | yes, Digit size: 20 mm |
| Функция за измерване на течности | yes |
| Функция Тара | yes |
| Автоматично изключване | yes, Automatic switch-off, overload indicator |
| Материал | Glass |
| Цвят | Fresh |
| Други | Modern touch key operation; Easy-to-clean glass surface; 1 x 3 V CR2032 battery |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Кантар Tefal PP1400V0
19,39 € / 37,92 лв.
- Гаранция: 24 м.
- Други: Цвят: Черен , Капацитет до 150 кг. , Тънък корпус 22 мм; Батерия CR2032
Кантар Tefal PP1500V0
23,47 € / 45,90 лв.
- Функции: Капацитет до 160 кг
- Гаранция: 24 м.
- Други: Тънък корпус 22мм , 2 бр. батерии ААА , Цвят: Сив
Смарт кантар Xmart FG1910B
32,65 € / 63,86 лв.
- Гаранция: 24 м.
- Други: Сензори за биоелектричен импеданс анализ и смарт BIA чип , Прецизно измерва тегло в границите от 5 до 180 кг , Измерва тегло, сърдечен ритъм и още над 15 показателя , Bluetooth 4.0 модул;Телесни мазнини;Висцерални мазнини , Индекс на базалния метаболизъм (BMR);Базов метаболитен индекс (BMI);Пулс , Ниво на проетини;Тегло;Костна маса;Мускулна маса;Съдържание на вода;Скелетна мускулатура
