С този нагревател на бебешки бутилки можете бързо и лесно да загреете всякакви бебешки храни и напитки, и да ги затоплите по енергийноефективен начин. Устройството е подходящо за всички стандартни бебешки шишета и буркани. Уредът бързо затопля детска храна и напитки, и поддържа храната и напитките постоянно топли на желаната от вас температура. Освен това той има LED дисплей за температура, подходящ е за всякакви буркани и шишета, изключва се автоматично, енергийно ефективен е и се почиства лесно.
Beurer BY 52 Baby food and bottle warwmer, 2-in-1 warms up food and keeps it warm, digital temperature display,Led display,with lifter,with cap, auto switch-off.
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
35,99 € / 70,39 лв.
за дома
BEURER уреди за здраве и красота
999 налични
Купи с
на вноски започващи от 1.34 лв. (0.69 €)
Описание
Допълнителна информация
| Тегло | 0,66 кг |
|---|---|
| Размери | 14,5 × 14,7 × 16,8 см |
Технически характеристики
| Приложение | 2 in 1 - warms up baby food and keeps it warm |
|---|---|
| Мощност, W | 80 W |
| Дисплей | yes, Digital temperature display |
| Сигнализация, тип | Optical signal and indicator lamp |
| Автоматично изключване | yes, Automatic switch-off |
| Възможност за миене в съдомиялна машина | Dishwasher-safe accessories |
| Цвят | White |
| Други | Gentle and even warming of baby food; With lifter to easily remove jars; Suitable for all commercially available bottles and jars; With cap |
Shipping & Delivery

